Головна / Меблі для дому / Шафи для спальні

Шафи для спальні

шафи в спальню

Ось ви вже зробили ремонт в квартирі і тепер задумалися над питанням, які вибрати меблі для комфортного і затишного проживання. Спальня заслуговує більше уваги, ніж інші кімнати, оскільки третину нашого життя ми проводимо саме там. Шафа є такою ж невід’ємною частиною спальні, як і ліжко, тому вибирати його потрібно не менш ретельно.

У даний момент не можливо точно відповісти на питання, коли і де з’явилася шафа вперше. Але її прототипом була саме скриня. Шафа з часом стала витісняти свого предка, оскільки скриня використовувався замість ліжка, стільців, тумби. В даний час ми не уявляємо, куди ще можна скласти всілякі речі, взуття, різні дрібнички, якщо не в шафу.

  • Порада
Перед покупкою шафи продумайте: як повинні відкриватися двері і чи будете ви її в подальшому пересувати.

Яку шафу краще вибрати для спальні

Спочатку потрібно визначити, якими бувають шафи для спальні і для чого краще підходить той чи інший тип.

Діляться вони по розташуванню на частково і повністю вбудовані, а також на окремо стоячі. Плюс останніх у тому, що в будь-який момент при бажанні легко можна зробити перестановку в кімнаті. У той час як повністю або частково вбудована шафа є незмінною частиною інтер’єру.

шафи купе в спальню

За формами, шафи діляться на лінійні та кутові. Шафа кутова в кімнату підходить більше, ніж лінійна, якщо спальня невелика і потрібно зберегти її корисну площу. Також кутова шафа в спальні незамінна, якщо потрібно приховати такі конструкції, як водопровідні або вентиляційні труби.

Крім перерахованих вище видів, є також ті, що розрізняються за характером відкриття дверей. До 1995-1996 років були відомі лише стандартні з розпашними дверима. Але до 2000 року в нашій країні інтерес до шаф купе з розсувними дверима різко зріс. Вони практичні і підходять під різні умови. Щоб відкрити стандартні двері потрібний додатковий простір, з шафами купе в кімнаті дана проблема вирішена, тому вони вважаються найбільш зручними в застосуванні. Вони багатофункціональні, місткі і красиві. Важко тепер уявити сучасну квартиру без шафи купе в спальні.

Читайте:   Односпальне ліжко: критерії вибору

шафи купе в спальню фото

Шафи для спальні можуть відрізнятися не тільки за формою або способом відкриття дверей, вони також можуть підходити або не підходити до вибраного оформлення самої кімнати.

Шафи для спальні під різні стилі

Яке б оформлення кімнати ви не вибрали, меблі повинні відповідати загальній концепції, в тому числі і шафа. Для класичного стилю інтер’єру, наприклад, характерні дерев’яні шафи з строгими прямими лініями і декором в елегантному стилі. Такий предмет меблів можна легко впізнати  в магазині, ніби він говорить: «Мій дім – моя фортеця». Найбільш поширеними вважаються трьох – або чотирьохдверні комплектації.

Для стилю кантрі шафа купе в спальні недоречний варіант, а найбільш підходящий шифоньєр. Він якраз відображає основні риси цього стилю: простоту, сільський затишок, сімейний комфорт.

Модерн потребує  наявності сучасних меблів. Шафа купе в спальні відмінно підходить для обраного стилю. Вона повинна бути з залізними дверцятами, з дзеркальною поверхнею та безліччю ящиків для речей.

шафа купе в спальню з фотодруком

В даний час багато фірм можуть зробити під замовлення будь-яку з вподобаних моделей, також є можливість вибрати цікавий декор для поверхні: вітражні прикраси, фантазійні візерунки. Популярний варіант для дитячої та дорослої спальні шафа купе в кімнату з фотодруком. Незалежно від інтер’єру або матеріалу, з якого зроблені меблі, шафа перш за все повинна бути функціональною і зручною у використанні.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*