Головна / Дизайн кімнат / Кухня / 5 вишуканих дизайнів світу: Бельгія

5 вишуканих дизайнів світу: Бельгія

кухня в бельгійському стилі

Вважається, що бельгійський стиль бездоганний у всьому. Тільки цей стиль може включати в себе самі різні стилі, які були актуальними раніше і зараз. У вас залишилися старі меблі, але ви не знаєте, куди їх подіти?

Нехай вони стануть частиною неповторного бельгійського відтінку на вашій кухні! Те натхнення, яке переповнювало вас багато років, може нарешті-таки вийти назовні, створюючи оригінальне бачення вашої кухні.

Чим характерна кухня в бельгійському стилі:

  • Вдале поєднання двох або більше стилів
  • Використання старих меблів
  • Окрема увага комфорту і простоті
  • Велика кількість зелені і квітів

Нейтральні відтінки для вашого інтер’єру

Все яскраве і барвисте краще залишити для інших кімнат, а ось кухня в бельгійських традиціях повинна бути непримітною і цілком звичайною. Комбінування сірого кольору з блакитним або рожевим – хороша основа для початку. Бельгійці вважають, що родзинка інтер’єру не в кольорах, а в фактурності використовуваного матеріалу.

Стеля повинна бути схожа на ту, яка зустрічається в сільських будинках. Для цієї мети використовується схожі матеріали або нові, але з ефектом старіння.

кухня в стилі бельгійському

Відтворити ефект сільського будинку не так вже й складно. Головне, це звикнути до нього після сучасних ремонтів в європейських стилях.

Старі меблі отримують друге життя

Незалежно від того, якої вони фірми і як виглядає зовні. Вони з легкістю стануть частиною вашої затишної кухні. Не забудьте використовувати особливий бельгійський почерк – меблеві чохли. Це дозволить приховати найбільш видимі пошкодження і зробить їх привабливішими.

Читайте:   Інтер'єр кухні в приватному будинку: вузька, квадратна, прохідна і суміщена

Найчастіше застосовуються чохли з бавовни і льону, але можуть підійти і інші матеріали. Стільці і дивани знову стануть улюбленими вами меблями. Що стосується столів, то вони не повинні бути покриті чохлом. Це дозволить зберегти видимість сільських мотивів, які стануть одним цілим з палацовими мотивами.

Світильники і люстри

Забудьте про все нове і стильне, а краще перейдіть на пошуки великих і старовинних люстр. Повинно скластися враження, ніби це горять свічки, але насправді це будуть звичні нам лампочки.

кухня в стилі бельгійському

Світильники повинні стати частиною вашої кухні. Чим незвичніше вони будуть, тим краще для загальної атмосферності. Наприклад, світильники у формі вуличних ліхтарів. Шматочок старовини прямо на вашій кухні!

Де краще розташувати світильники? Біля вікон, щоб після настання темряви, створювалося відчуття, що сонце досі світить десь далеко.

Останній штрих – свічки. У сільських будинках, які ми пам’ятаємо з книжок і казок, тільки свічки підтримували освітлення після заходу сонця. Ви теж можете застосовувати цей метод, поставивши їх на стіл. Краще купити старовинний канделябр і тоді у вас буде сама неймовірна атмосфера!

Аксесуари на бельгійській кухні – які вони?

Вільний кантрі-стиль тут буде доречним. Невеликі плетені кошики, дрібні дрова для каміна, живопис і багато зелені. У кімнатні рослини на підвіконні слід додати мох в квіткових горщиках. Квіти можуть перебувати в невеликих горщиках уздовж стіни. Таким чином, природа буде оточувати вас з усіх боків.

кухня в стилі бельгійському

Діставайте старі скатертини і розстеліть їх на вашому столі. Плюсом буде їх багатошаровість і натуральність. Додайте також серветки, оскільки це вважається важливим кухонним атрибутом. Інші різновиди столового текстилю не будуть зайвими.

Окремо варто зупинитися на живописі. Це можуть бути як картини сучасного мистецтва, так і живописні полотна, створені ще кілька століть тому. Останній варіант дозволить остаточно розірвати зв’язок з тим сучасним відтінком, який присутній практично в кожній квартирі.

Читайте:   Поради та ідеї: як вибрати двері на кухню

Підіб’ємо підсумки

Бельгійський стиль – доля справжніх експериментаторів і фантазерів. У нього багато переваг, але і недоліків вистачає. Наприклад, ваші гості не можуть сприйняти таку метаморфозу вашої кухні, а втілення задуманого в реальність вимагатиме від вас чималих зусиль і терпіння. Але кінцевий результат вартий того, щоб почати діяти!

Старі будинки і квартири, які довгий час тільки відштовхували своїм зовнішнім виглядом всіх оточуючих, є найбільш підходящим варіантом для бельгійського стилю. Ви отримаєте гібрид сільської і палацової кухні, де панує спокій, затишок і теплота!Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*