Головна / Новини / Будстрой – надійний партнер на ринку будівельних матеріалів

Будстрой – надійний партнер на ринку будівельних матеріалів

Будстрой

Будівельні матеріали завжди користуються попитом та представлені широким асортиментом на ринку. Їх вибір пов’язаний з відповідальністю та немалими витратами, що спонукає покупців до пошуку надійних компаній з продажу необхідних матеріалів для будівництва.

Будстрой – компанія, що працює на ринку матеріалів для різних сфер будівництва вже близько десяти років. За цей досить тривалий час ми встигли:

 • Розширити асортимент продукції, яку пропонуємо нашим клієнтам.
 • Відкрити декілька офісів в столиці та зібрати в своїй команді найкращих співробітників.
 • Напрацювати особисту базу постійних клієнтів, які завжди повертаються з впевненістю у можливості придбати якісні та доступні матеріали.
 • Сформувати чудову репутацію, як надійного партнера з постачання матеріалів для будівництва.

Що пропонує Будстрой?

Наша компанія займається не лише продажем різноманітних будівельних матеріалів, також ми надаємо послуги з облаштування дахів, їх реконструкції та зведення з нуля. Будстрой – це компанія, яка працює на результат, тому:

 1. Пропонує асортимент продукції від різних виробників з можливістю обирати товар в ціновій категорії від доступних до елітних.
 2. Надає кваліфіковані послуги з монтажу покрівлі, використовуючи будь-яке сучасне покрівельне покриття.
 3. Слідкує за новинками виробників та появою нових видів матеріалів з ще кращими експлуатаційними властивостями.

Не лише асортиментом та цінами, що відповідають якості товарів, ми можемо пишатись. Також дуже цінують наші постійні покупці швидке виконання замовлень та здійснення покрівельних робіт чітко у вказані терміни. Відповідальність кожного, хто працює в Будстрой, включає в себе відповідальність за якість матеріалів, вчасну доставку замовлення та високого класу виконаних будівельних робіт.

Основний асортимент компанії

Серед будівельних матеріалів на нашому сайті можна знайти все для облаштування будинку та прибудинкової території. Зокрема, найбільшим попитом в нашому каталозі користується наступні категорії товарів:

 • Покрівельні матеріали: металочерепиця, бітумна черепиця, композитна черепиця, фальцева покрівля, профнастил.
 • Покрівельні комплектуючі та водостоки.
 • Ізоляційні матеріалі: тепло-, гідро- та теплоізоляція в сучасних форматах.
 • Матеріали для огорож: профнастил, сітка 3D, паркан-жалюзі.
 • Тротуарна плитка.
Читайте:   Просто і доступно кожному: як робити сортування сміття в побуті

Якщо ж вас зацікавить монтаж покрівлі, ви можете отримати попередній прорахунок вартості всіх робіт в залежності від особливостей вашого об’єкту. Монтажні роботи в нашій фірмі виконують професіональні бригади, які чітко слідують технології монтажу того чи іншого покриття та допоможуть сформувати надійну покрівлю з тривалим терміном експлуатації.

Якщо працювати з нами на постійній основі, можна отримати безліч приємних бонусів у вигляді знижок та спеціальних пропозицій. Звертайтесь в Будстрой та отримайте якісне обслуговування, найкращі ціни та чудовий сервіс.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*