Головна / Інтер'єр / Де встановлюють і чим цікаві трекові світильники

Де встановлюють і чим цікаві трекові світильники

чим цікаві трекові світильники

Для освітлення великих торгових та промислових площ звичайних ламп недостатньо. Для цього потрібні пристрої величезної потужності, надійні та економічні. Саме такі властивості притаманні трековим світильникам, які створюються за льодом технології.

Такі джерела світла при включенні швидко висвітлюють простір. Залежно від його площі, може бути достатньо одного-двох високопотужних пристроїв.

Де встановлюють трекові конструкції

Щоб комерційне приміщення було комфортним для працівників та відвідувачів, його варто правильно висвітлити. Ефективні стельові трекові світильники — ідеальний варіант для великого виставкового центру, торгового залу супермаркету, салону з продажу транспортних засобів та інших територій. Для економії електроенергії їх варто оснастити датчиком руху.

Розробляючи інтер’єри квартир, будинків, кафе та інших закладів у сучасних напрямках, дизайнери також часто звертаються до трекових систем. Вони легко вписуються в дизайни, надають їм особливість.

трековые светильники

Чим цікаві трекові лід світильники

Пристрої мають такі особливості:

 •  закріплений на ніші прожектор можна пересувати певною траєкторією;
 • вироби швидко монтуються на поверхні і легко демонтуються;
 • одна система дозволяє закріпити прилади різного виду та з різними характеристиками;
 • користувач може керувати інтенсивністю світла, кутом його падіння;
 • дозволяється монтаж у приміщеннях незалежно від висоти стель;
 • трекові торгові світильники нахиляються під потрібним кутом, можуть повертатися на 360 градусів;
 • з’єднувальні деталі дозволяють збирати пристрої в кількох геометричних варіаціях;
 • конструкції довговічні та економічні.

Трековий освітлювальний прилад можна купити, щоб виділити об’єкт, частину інтер’єру або створити в приміщенні яскраву ілюмінацію.

Особливості вибору

Купуючи трекову систему, насамперед слід звернути увагу до силу світлового потоку. Вимірювання проводиться у Люменах. Чим вищий показник, тим яскравіша ілюмінація. Вибір залежить від площі приміщення, яку треба висвітлити.

Читайте:   Кондиціонер в інтер'єрі: заховати або виділити?

Наступний параметр – температура свічення. Вона може мати жовтий теплий колір (3 тис. кельвінів) або білий (6 тис. до), а також проміжні варіанти. Вибираючи трековий світильник світлодіодний для виробництва, варто зупинитися на холодному білому світінні з показником від 5000 К. Для створення затишної атмосфери в кафе, треба вибрати цифру в 3-4 тис. Кельвінів.

трековые светильники

Який шинопровід використовується для монтажу

Характеристики виробу впливають зручність експлуатації системи. В ідеалі воно вибирається під конкретний пристрій. Для дрібного треку потужністю від п’яти до десяти ватів використовуються бюджетні тонкі металеві варіанти. За потреби встановити великий трек в 20-35 Вт, треба купити якісний надійний профіль. Він зможе витримувати вагу тривалий час, не прогинаючи.

Головними критеріями вибору є:

 • Довжина рейки. Показник стандартних моделей становить один, два чи три метри. Можна замовити нестандартну конструкцію.
 • Міцність. Вирівняти профіль, що зігнувся, не вийде. Кривизна змінить кут падіння світла. Щоб не купувати незабаром нову конструкцію, варто спочатку купити міцний шинопровід.
 • Фазність. Одна, дві або три фази підбираються з урахуванням типу трекового світильника для магазину.
 • Колір. Стандартно виробники використовують білу та чорну фарбу. На замовлення виробу можна пофарбувати в будь-який колір.

Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*