Головна / Дизайн кімнат / Дизайн інтер’єру: для чого потрібен професійний дизайнер?

Дизайн інтер’єру: для чого потрібен професійний дизайнер?

Дизайн інтер'єру

Хто з нас не мріяв про власні апартаменти, оригінально і зі смаком обставлених? Уява легко малює прекрасні картини вишуканого інтер’єру, але як тільки справа доходить до втілення мрії в реальність, то виявляється, що потрібно врахувати безліч нюансів, щоб вибудувати гармонійну композицію. Стає зрозуміло, що звичайній людині нереально володіти такими знаннями.

Лише професійному дизайнерові інтер’єрів під силу врахувати всі побажання родини, яка вирішила кардинально змінити обстановку, зібрати їх воєдино, вибрати стильовий напрям, оздоблювальні матеріали, декор, зручно розмістити розетки і заховати всі комунікації, створити не тільки красивий і неординарний, але і комфортний за відчуттями інтер’єр. При труднощах у розробці дизайну інтер’єру на допомогу прийде студія ZANKO DESIGN – колектив професійних архітекторів і дизайнерів, з вагомим багажем виконаних робіт по дизайну квартир, кожна з яких по-своєму цікава. Декілька робіт даної студії можно побачити на фото.

Що залежить від дизайнера?

Від хорошого дизайнера залежить все: розробка загальної концепції дизайну, підбір меблів і аксесуарів, перенесення перегородок і комунікацій, юридичне оформлення цих заходів. Він забезпечить зручний у всіх відносинах проживання в квартирі всіх членів сім’ї, включаючи домашніх вихованців, дізнається потреби, смаки та хобі кожного і обов’язково врахує це у своєму проекті. Змінювати і переробляти проект з урахуванням ваших побажань він може нескінченно.

Щоб більш наочно представляти майбутню квартиру або будинок, в розпорядженні дизайнерів є спеціальні комп’ютерні програми, які у форматі 3D створюють різні варіанти інтер’єру. Можна скільки завгодно змінювати планування, розстановку меблів, відтінки кольорів і т. д. На цій стадії робіт обговорюються всі нюанси, будь-які дрібні деталі, так як на наступному етапі, при створенні детального технічного проекту, навіть елементарне перенесення розетки зажадає заново креслити креслення і перераховувати кількість закуповуваних матеріалів.

Читайте:   Кімната 18 кв. м. - дизайн інтер'єру, зонування і варіанти планування

Що залежить від дизайнераНе варто відмовлятися від авторського нагляду за процесом перетворення вашої квартири. Тільки дизайнер зможе зрозуміти, використовуються ті матеріали, що вказані в кошторисі, стежити за якістю і термінами виконання кожної операції, своєчасно вирішувати різні питання, коригувати хід ремонту.

Не обійтися без дизайнера і на фінішному етапі – необхідно «відшліфувати» інтер’єр. Адже потрібно не тільки розставити меблі і встановити світильники, для повноти картини необхідно безліч аксесуарів: штори і картини, вази і статуетки, диванні подушки та безліч дрібниць, кожна з яких індивідуальна, цікава і органічно увіллється в загальний ансамбль.

Завдання дизайнера – створити гармонійну, затишну та комфортну обстановку для всіх членів сім’ї незалежно від обраного стилю і додати інтер’єру індивідуальний характер, оригінальний, неповторний і гідний захоплення.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*