Головна / Новости / Дощоприймачі. Види та правила вибору

Дощоприймачі. Види та правила вибору

Дощоприймачі. Види та правила вибору

Дощоприймачі для зливу води, встановлені на присадибній ділянці, дозволять вам уникнути непотрібних витрат на відновлення доріжок, тротуарів – вся зайва вода буде залишати територію.

Які дощоприймачі вибрати

Частою і великою проблемою під час надмірної кількості опадів є їх відведення від будівель, а також з доріг. Грамотна організація стоку дозволяє прибирати зайву воду в лічені хвилини. Це забезпечує тривалий термін експлуатації будинку, доріжок навколо нього, оберігає від пошкодження вимощення по периметру будівлі. Дощоприймачі від Імпекс-Груп  необхідні, як для приватного будинку так і для інших об’єктів, вся вода буде йти в спеціальні отвори, і накопичуватися в певному місці.

Причини, по яким дощоприймачі потрібно використовувати:

  • відведення води відбувається швидко;
  • на дорожньому покритті не скупчуються калюжі;
  • основа подвір’я, ділянки, сам фундамент залишаються захищеними;
  • будівля, яка забезпечена відведенням води, може стояти десятиліттями, не руйнуючись.

При виборі дощоприймача потрібно чітко розуміти, в якому місці він повинен бути змонтований. При цьому слід враховувати, наскільки рясні дощі і танення снігів у конкретному регіоні. Обов’язково потрібно передбачити передбачуване навантаження на пристрій. Якісні дощоприймачі, які реалізуються компанією «Імпекс – Груп» допоможуть захистити вашу ділянку від надмірної вологи.

Види дощоприймачів

Виріб, виконаний з чавуну. Це пристрій зливової каналізації здатний витримати навантаження, рівну вазі в дев’яносто тонн. Таке пристосування раціонально використовувати в місцях з високоінтенсивним рухом, а також там, де часто проїжджає транспорт. Чавунні дощоприймачі важать чимало, але можуть використовуватися в якості самостійного колектора. Виріб досить міцний, термін служби чавуну дуже високий. Чавунні дощоприймачі завжди можна купити в компанії «Імпекс -Груп» (331.com.ua) у м. Києві. В даної фірми можливо підібрати потрібний за формою та розміром виріб і навіть замовити по своїм параметрам.

Читайте:   Як побудувати модульний дім?

Чавунні дощоприймачі

Дощоприймачі з пластика. В даний час такі пристрої виконують тільки з якісного пластика. Його можна впевнено назвати надійним. Пластиковий дощоприймач може відводити достатню кількість води. Якщо передбачається занадто велике навантаження на зливову каналізацію, можна використовувати на пластиковому приймачі чавунну решітку.

Дощоприймачі з пластика

Як би не відрізнялися чавунні і пластикові пристрої, вони мають однакову конструкцію, представлену такими елементами:

  • дощоприймач;
  • корзина, може бути різного об’єму;
  • сифон-перегородка;
  • зовнішня решітка.

Кожен елемент виконує певну функцію. Решітка перешкоджає проникненню всередину конструкції крупного сміття, наприклад, листя, гілочок, каменів. В корзині накопичується вода перед тим, як вона буде спрямована по спеціальній трубі в колектор. Сифон-перегородка необхідний для утримування піщинок та іншого дрібного сміття. Спільна робота всіх елементів забезпечує надійний і своєчасний відвід води.конструкція дощоприймача

Етапи монтажу зливової каналізації

Вибір місця для прийому води. Воно повинно бути розташовано саме там, де рідина накопичується в найбільших кількостях.

Визначення потрібної глибини для монтажу. Найчастіше дощоприймачі представлені пристроями практично рівною кубічної форми з гранню тридцять сантиметрів. Це передбачає, що монтажна яма повинна мати такий же розмір, помножений вдвічі, з додатковими трьома-чотирма сантиметрами з боків.

Підготовка подушки, виконують з піску. Це є необхідною умовою встановлення зливової каналізації. Подушку проливають водою і ретельно трамбують.

Пристрій з’єднують з колекторної трубою, по якій і буде здійснюватися відведення води.

Дно викопаної ями покривають щільним шаром бетону. І тільки потім встановлюють сам дощоприймач.

Бетонний розчин розподіляють по стінках водостоку, потім встановлюють кошик пристрою.

Зазор, який міг утворитися на поверхні, можна просипати гравієм або піском.

Монтаж водостоку є нескладним завданням, його цілком можна виконати самостійно, тільки слід правильно підбирати місце для установки. Використання зливової каналізації дозволяє ефективно прибирати накопичену вологу, тому монтаж дощоприймачів просто необхідний.Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*