Головна / Вікна / Як і чим захистити пластикові вікна від злому

Як і чим захистити пластикові вікна від злому

Пластикові вікна практичні і зручні у використанні. Вони не пропускають холод, мають гарний зовнішній вигляд, служать дуже довго. Але чи можуть ПВХ вікна забезпечити необхідний захист житлу, адже за статистикою, 30% незаконних проникнень в будинок, здійснюється саме через них.

Відкрити пластикове вікно зовні досить просто, якщо на ньому не встановлено спеціальний захист для вікон від проникнення. Подумаємо про те, як захистити пластикові вікна від злому, і які шляхи для цього існують.

Чим захистити ПВХ вікна від злому?

Багато людей, встановлюючи нові пластикові вікна в будинку, перш за все, думають про збереження тепла в своєму житлі і про екстер’єр, який відразу ж змінюється в кращу сторону. При цьому, мало хто замислюється про захист вікон від проникнення через них непрошених гостей, а даремно.

Відкрити звичайне пластикове вікно зовні дуже просто. Набагато складніші справи з так званими протизламними ПВХ вікнами, конструкція яких передбачає використання спеціальної фурнітури і сталевих грибоподібних цапф, здатних витримати великі навантаження.

Як і чим захистити пластикові вікна від злому

Крім того, кількість цих самих цапф у вікні може бути збільшена, що робить пластикове вікно ще більш захищеними від злому. Тому, перш ніж купити пластикові вікна, поцікавтеся ступенем їх захисту. Можливо, варто віддати перевагу не звичайній фурнітурі, а протизламній.

На жаль, розглядати даний спосіб захисту ПВХ вікон можуть часто лише ті люди, які тільки надумали купувати вікна. Хто їх вже прибрів і встановив в будинку, задаються зовсім іншим питанням, про те, як їх згодом захистити.

Способи захисту пластикових вікон

Самим дієвим і надійним способом захистити ПВХ вікна від злому, є установка на них міцних металевих решіток. Проблем при цьому виникає кілька: не всі хочуть дивитися на навколишній світ через грати, а також деяка втрата естетичного виду пластикових вікон.

Читайте:   Выбор вертикальных жалюзи: какие варианты в приоритете?

Як і чим захистити пластикові вікна від злому

Тому в більшості випадків, багато власників будинків і квартир вдаються до інших способів захисту пластикових вікон. Яким чином можна по-іншому захистити ПВХ вікна?

Зробити протизламним пластикове вікно і збільшити його захист, допоможе:

  • Установка протизламної фурнітури на вікна;
  • Монтаж під ручку вікна спеціальної твердосплавної пластини;
  • Використання особливого герметика, яким склопакет вікна, додатково приклеюється до рами, що захищає скло від видавлювання;
  • Використання на вікнах антивандальної плівки.
  • Установка на ПВХ вікна багатошарового скла триплекс, яке дуже важко розбити.

Ну і, також, не варто забувати про найпопулярніший спосіб захисту будь-яких вікон — сигналізацію.

Як і чим захистити пластикові вікна від злому

Сьогодні існують різні їх варіанти, в тому числі і з установкою всіляких датчиків на розбиття скла, розкриття вікна, й іншого роду механічних пошкоджень.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*