Головна / Як побудувати дім / Покрівля / Як зробити ополіскувач для білизни своїми руками

Як зробити ополіскувач для білизни своїми руками

Як зробити ополіскувач для білизни

Деколи якісні засоби для прання коштують чималих грошей. Але іронія долі полягає в тому, що зробити той самий універсальний кондиціонер або ополіскувач для прання білизни можна своїми руками – це дуже просто!

Як зробити кондиціонер для білизни в домашніх умовах

В основі будь-якого кондиціонера для білизни лежать звичайні інгредієнти, які ви можете найти на… кухні! Це звичайнісінька сіль або оцет. На основі одного з цих продуктів можна зробити найпростіший домашній кондиціонер для білизни (або ополіскувач для білизни – це одне і те ж), просто додавши в нього ваші улюблені ефірні масла.

Розглянемо два простих рецепти, як зробити кондиціонер для прання своїми руками і заощадити на покупці магазинного.

Ополіскувач для білизни на основі солі

У 1-1,2 кг солі (можна відміряти її не вагами, а звичайним склянкою – це приблизно 4 склянки дрібної солі, близько 300 г кожен) капніть 20 крапель ефірних масел. Найбільш поширені аромати, використовувані в такому випадку – лаванда, жасмин, м’ята або бергамот. Але можна додавати будь-які, які до душі саме вам – ніякого криміналу в цьому не буде.

Зберігати отриманий домашній кондиціонер потрібно в герметичному флаконі (баночці) і використовувати від 2 до 4 столових ложок суміші на кожну повну завантаження пральної машини.

Як зробити ополіскувач для білизни

Ополіскувач для білизни на основі оцту

Якщо ви віддаєте перевагу використовувати рідкий ополіскувач для прання, можете спробувати рецепт на основі оцту. Для цього візьміть 2 літра оцту і додайте 10 крапель лавандового масла (або 5 крапель олії м’яти), ретельно перемішавши готовий засіб.

Читайте:   Чим відрізняються різні види дахів приватних будинків і який вибрати?

У разі зменшення або збільшення обсягу потрібно зберігати відповідну пропорцію між інгредієнтами. Зберігати в герметично закритій пляшці.

Для білої білизни досить до 200 мл на цикл полоскання (при умови, що пральна машина повністю завантажена). У разі якщо машина не забита, досить і 100 мл Цього ж кількості хватить і для повного завантаження машини кольоровим білизною.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*