Головна / Двері / Інтернет-магазин дверей «Маркет-двері»: висока якість та бездоганний сервіс

Інтернет-магазин дверей «Маркет-двері»: висока якість та бездоганний сервіс

Інтернет-магазин дверей «Маркет-двері»

Двері є невід’ємним елементом конструкції будь-якої архітектурної споруди. Вхідні двері повинні успішно протистояти злому і не допускати проникнення холоду, шуму і пилу в офіс, будинок або квартиру. Високі вимоги пред’являються і до їх зовнішнього вигляду – від цього залежить, чи буде сприятливим перше враження.

Для міжкімнатних дверей теж важливі і функціональність, і зовнішня привабливість, адже некрасиві двері здатні зіпсувати самий вишуканий інтер’єр. Не менш значимі їх експлуатаційні характеристики: захист від шуму і протягів. Також вони допомагають розмежувати внутрішній простір і дають можливість усамітнитися.

Якісні двері різних конструкцій, форми і виду для будь-якого інтер’єру можна підібрати і замовити на сайті – в інтернет-магазині оператора дверей «Маркет-двері».

Якісні двері різних конструкцій

Переваги покупки дверей в компанії

В результаті довголітнього співпраці з кращими виробниками дверей компанія завжди може запропонувати широкий асортимент вхідних і міжкімнатних дверей високої якості і за доступними цінами. Причому вибрати двері можна не тільки з онлайн-каталогу; можливість побачити їх в «натуральному вигляді» надана в мережі магазинів компанії.

Розподілення всіх пропонованих моделей на групи полегшує пошук за обраними категоріями, користуватися каталогом просто, зручно і швидко, в ньому дається максимально повний огляд кожної позиції.

Компанія одночасно надає послуги з монтажу дверей, а виміри, проведені фахівцями, будуть точними, що виключить помилки при виборі дверей.

«Маркет-двері» гарантує якість і довговічність всіх представлених моделей, так як співпрацює тільки з перевіреними виробниками, кращими на ринку виготовлення дверей. В асортиментному переліку широко представлені білоруські двері, які відрізняються бездоганною якістю і оригінальним дизайном, безпекою, надійністю і тривалим терміном експлуатації.

Серед українських виробників лідирує компанія Новий Стиль, пропонує понад 16 колекцій, які об’єднують понад 100 моделей з різним декором. Ці двері характеризуються підвищеною стійкістю до різного роду впливів і пошкоджень, вони не розсихаються з часом, оснащені фірмовою фурнітурою і забезпечують необхідні параметри тиші й тепла.

Читайте:   Які двері не бояться вологи?

Різноманітність асортименту

Персонал компанії веде постійну роботу по розширенню позицій асортиментного переліку, пошуку нових цікавих моделей. В каталозі завжди можна знайти двері, що відповідають самим різним запитам і смаковим пристрастям клієнтів.

Пропонуються двері шпоновані, ламіновані та з МДФ фарбовані, дерев’яні та скляні, суцільні та зі скляними вставками, розсувні, які заощадять простір в невеликих приміщеннях.
вхідні двері

Якщо мова йде про вхідні двері, то представлені компанією«Маркет-двері» моделі оснащені антивандальними пристроями, мають високі звуко – і теплоізоляційні властивості, забезпечують комфорт і надійність. Установка замкових пристроїв і додаткової дверної фурнітури сприяє посиленню захисних функцій. Не можна не відзначити і зовнішню привабливість вхідних дверей.

В окремому каталозі дверної фурнітури можна підібрати замки, накладки, клямки, ручки, петлі та інше «оснащення». Компанія дає можливість в одному місці скомплектувати за стилем, кольором, матеріалом дверне полотно і високоякісну фурнітуру. Такий широкий вибір дозволить без особливих зусиль підібрати двері з хорошими функціональними якостями і оригінальним дизайном для будь-якого проекту.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*