Головна / Меблі для дому / Корпусні меблі для вітальні: купити типові або замовити за індивідуальним проектом?

Корпусні меблі для вітальні: купити типові або замовити за індивідуальним проектом?

Корпусні меблі для вітальні

Вітальня в сучасному розумінні – це універсальне приміщення, яке призначене не тільки для прийому гостей, але і для повсякденного життя сім’ї, адже не так часто в будинку є абсолютно вільна кімната. Перед корпусними меблями для вітальні стоїть непросте завдання – вони повинні перетворити інтер’єр і надати йому певну статусність, бути максимально комфортними і затишними і, в той же час, мати достатньо місця для зберігання речей.

Купуючи стандартні меблі, виконати всі ці вимоги важко, тому меблі краще виготовити за індивідуальним проектом, наприклад зробивши замовлення у компанії «ProfiМебель». В цьому випадку всі предмети меблів розмістяться як задумано, не заважаючи один одному, їх конструкція і дизайн будуть продумані і розроблені з урахуванням потреб і смаків конкретної сім’ї, скомпонувати набір корпусних меблів можна під власний дизайн-проект, а не виходячи з асортименту меблевих салонів. А якщо вам потрібні меблі для гардеробної, то ви можете підібрати підходящий вам варіант в відповідному розділі сайта компанії https://profimebel.com.ua/garderobnye та замовити по індивідуальним розмірам.

Які корпусні меблі призначені для вітальні?

Корпусними називають меблі з жорстким корпусом, який надає їй міцність і практичність. Це всілякі шафи, вітрини, стелажі, тумби, комоди і т. д. Якогось конкретного набору корпусних меблів, задіяного при оформленні вітальні, не буває.

Корпусні меблі для вітальні

Якщо раніше цю роль виконували громіздкі об’ємні стінки, то сьогодні асортимент меблів настільки багатий і різноманітний, що підбирати можна будь-які комплекти з абсолютно різним набором окремих предметів. А завдяки модульній системі виробництва, можна змінювати, додавати та збирати окремі модулі як завгодно, повністю змінюючи вибудувану композицію, а відповідно, і зовнішній вигляд вітальні.

Читайте:   Ліжка і кушетки з додатковим спальним місцем

Які ж предмети меблів використовуються найбільш часто? Стінки і гірки через свої об’ємні конструкції краще встановлювати в просторому приміщенні. Масивна шафа в невеликій вітальні буде захаращувати простір, виглядати безглуздо і пригнічувати інші елементи інтер’єру.

Зручний варіант корпусної шафи – кутова. Крім того ,що вона дуже містка, вона ще й займе порожнє місце, згладить кут. Кутова стінка-вітрина теж вже не буде здаватися занадто масивною і не обтяжить інтер’єр. Шафа-вітрина в самому виграшному світлі представить сімейні колекції або просто гарний посуд і сувеніри, привезені з подорожей.

Розташувавши шафи не вздовж стін, а перпендикулярно їм, можна провести зонування вітальні, відокремивши, наприклад, їдальню від зони відпочинку. Якщо об’єднати дві шафи тильними сторонами, то відпаде проблема декорування задньої стінки, а «перегородка» стане стійкішою.

У стелажів, комодів, тумб і консолей подвійне призначення: вони підходять і для відкритого, і для закритого зберігання. Так, розташувавши на тумбі або консолі телевізор, всі аксесуари і додаткову апаратуру можна заховати всередині.

Корпусні меблі для вітальні

Стелажі розміщують не тільки по периметру вітальні; вони чудово виглядають в якості роздільника простору, а за рахунок своєї прозорості виглядають легко і повітряно. Їх краще не захаращувати різним мотлохом, а розставити книги, альбоми, рамки з фотографіями, тобто ті дрібниці, які здатні підкреслити стиль оформлення інтер’єру.

Поєднання корпусних меблів зі стилем інтер’єру вітальні

Корпусні меблі підбирається в суворій відповідності зі стилістикою вітальні. Будь-яке протиріччя викличе дисонанс в сприйнятті загальної картини, і замість гармонійної композиції вийде мішанина різних стилів і епох.

Класичний стиль передбачає використання дорогих натуральних матеріалів або якісну їх імітацію. З декору можуть бути присутніми скляні і дзеркальні вставки, ковані елементи, різьба.

Читайте:   Гамак для дачі - вибір і фото варіантів, як зробити гамак своїми руками?

Якщо вітальню оформляють в стилі ампір, на меблі покладається задача виглядати розкішно: з хитромудрими візерунками, позолотою та іншими шедеврами. Меблі для модерну відрізняються закругленими кутами, вигнутими лініями, рослинним орнаментом і недорогим матеріалами.

Мінімалізм віддає перевагу функціональності, прості лаконічні форми без химерного декору. Меблі повинні виглядати непомітно і не захаращувати простір. Так що не така вже це легка справа-оформлення вітальні. Але при належному старанні навіть з типових корпусних меблів цілком можливо створити оригінальний дизайн інтер’єру і домогтися максимальної функціональності.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*