Головна / Меблі для дому / Кухонні гарнітури на замовлення: як обрати найкращий?

Кухонні гарнітури на замовлення: як обрати найкращий?

Продумуючи нюанси ремонту кухні, звичайно, в першу чергу виникає питання: який гарнітур краще обрати? Треба розуміти, що він обирається як мінімум на декілька років, тому повинен бути максимально практичним і, до того ж, стильним. Оптимальне рішення – це вибір кухні на замовлення: ви можете звернути увагу на цей Інтернет-магазин, адже тут представлений дуже широкий вибір різноманітних меблів, аксесуарів для оформлення оселі: від класичних італійських спалень до флізелінових шпалер, сучасних турецьких килимів, сантехніки та предметів освітлення. Враховуючи, що двома основними критеріями при оформленні дому є практичність та дизайн, у цьому магазині ви знайдете лише такі, максимально якісні товари для оселі. Що ж стосується вибору гарнітуру, то у статті ми зупинимося на основних критеріях вибору таких меблів.

Яке планування обрати?

Кухонні гарнітури на замовлення: як обрати найкращий?

Спершу зупинимось на тому, які планування пропонують виробники:

  • лінійне;
  • острівне;
  • напівострівне;
  • Г-подібне;
  • П-подібне;
  • дворядне.

У 2020 році дизайнери рекомендують надавати перевагу першим двом типам планування – лінійному та острівному. Ви можете самі переглянути різні моделі кухонь на замовлення від провідних виробників у магазині Інтеріо, та переконатися, що ці 2 види планувань зараз – на піку популярності. Звичайно, практичним буде також і Г-подібне планування, якщо ваше приміщення – невеликих або середніх розмірів.

Продумуючи планування, також думайте, де ви будете розміщувати мийку, куди будете ставити та підключати техніку – брендер, мультиварку, мікрохвильовку. Подумайте, де краще розмістити розетки для цих приладів. Також продумайте, де буде стояти плита, адже над нею потрібно буде зробити витяжку, яка також потребує місця.

Яким матеріалам надати перевагу?

Екологічність – один з основних трендів 2020 року. Саме тому вітається використання натуральних матеріалів в інтер’єрі. Це і дерево, і камінь, і бамбук, і льон з бавовною. Тому якщо вам потрібна кухня на замовлення, ви можете обирати між масивом дерева та МДФ. У Інтернет-магазині Інтеріо ви зможете підібрати кращі німецькі кухні, кухонні обідні столи найвищої якості із практичних та надійних матеріалів. В цьому магазині також є флізелінові шпалери

Читайте:   Тумба під раковину з гіпсокартону своїми руками: покрокова інструкція, фото

Кухонні гарнітури на замовлення: як обрати найкращий?

Зовнішній вигляд: що радять дизайнери?

Всі новинки в дизайні ви можете переглянути на сайті Центру меблів та декору Інтеріо, який співпрацює з провідними світовими виробниками меблів та аксесуарів. Окрім меблів, у магазині ви також знайдете великий вибір флізелінових шпалер, килимів, аксесуарів, предметів освітлення та декору.

Також варто згадати і про головні антитренди, тобто ті тренди, які вже застаріли і які дизайнери не рекомендують використовувати. В першу чергу, не варто обирати фотодрук на фасадах. Цей прийом вважається застарілим та уже відійшов у минуле. Також намагайтеся уникати відкритих полиць: скупчення різних предметів на таких полицях зробить зовнішній вигляд гарнітуру непривабливим. Краще робити всі полиці закритими, або ж якщо й робити 1-2 відкриті полиці, то ставити на них лише мінімум аксесуарів. Ще один застарілий нюанс – це встановлення барної стійки. Зараз дизайнери не рекомендують ставити таку стійку. А якщо ж ваша кухня достатньо велика, то ви можете обрати острівне планування, завдяки якому інтер’єр буде виглядати дуже оригінально, а головне – буде максимально практичним.


Рекомендуем прочитать:
One comment

  1. Наталя

    Чудаві поради, самостійно дуже складно встигати за новітніми трендами, дякую за потрібну інформацію.

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*