Головна / Як побудувати дім / Квартири в нових будинках: плюси і мінуси

Квартири в нових будинках: плюси і мінуси

 

Квартири в нових будинках: плюси і мінуси

Ось ви і зважилися на покупку квартири в новому будинку. Які переваги у цього вибору? І чи є недоліки?

Навіть самі забезпечені люди на планеті не займаються покупкою квартир щодня. А тим більше це питання вкрай важливе для тих, хто такі покупки робить дуже рідко і тільки в міру необхідності. Однак перш, ніж підписувати договір, пройдіться за списком вимог до вашого нового будинку. У вас його немає? Тоді ось вам декілька думок.

Зміст статті (Содержание)

Переваги

Переваг досить чимало. Юридично квартира чиста, адже до вас тут ніхто не жив. Творчі особистості можуть застосувати весь політ своєї творчої думки, щоб практично заново провести планування будинку. Господарські люди оцінять новий ремонт і свіжі комунікації. Відмінно, демонтаж не потрібен!

Обов’язково в околицях буде числитися відразу кілька магазинів і аптек, а також школа, дитячий сад, ігровий майданчик біля під’їзду, кілька гаражів або багато паркувальних місць. Вашими сусідами, швидше за все, опиняться люди з тим же рівнем достатку, що дасть вам грунт завести нових друзів. І, якщо ви цього потребуєте, чимала кількість банків дає іпотеку на новобудови на дуже зручних умовах.

Підібрати попередньо підходящу квартиру по плануванню і по площі в новому будинку можливо на сайті забудовника або на сайтах оголошень з продажу нерухомості.  Наприклад, хто хоче вибрати та придбати квартиру у передмісті Києва, варто придивитися до ЖК “Софія”. Переваги такого житла, розміщення житлового комплекса, умови придбання та інші нюанси можливо дізнатися з сайту забудовника https://www.sofiya-city.com.ua/.

ЖК "Софія"

ЖК “Софія” – це житловий комплекс побудований за всіма стандартами старовинної і в той же час модернізованої Європи.

Недоліки

Однак, у квартир в новобудовах, як і у всього навколо є як свої плюси, так і мінуси. До недоліків зручного місця проживання люди відносять те, що якщо покупка квартири відбувається під час будівництва – далеко не факт, що ви отримаєте її до заздалегідь обумовленого терміну.

Читайте:   Як швидко побудувати будинок у 2022 році?

Квартири в нових будинках: плюси і мінуси

Враховуючи досить активно негативний досвід багатьох людей, подібні квартири залишаються власністю тільки на папері, а значить, ви можете не отримати її взагалі. Однак недобросовісних забудовників з часом стає все менше і менше, в той час, як ціна за квадратний метр заздалегідь коштує набагато дешевше, ніж після здачі об’єкта.

І, звичайно, врахуйте, що подібні будинки будуються зразу комплексами. Це означає, що з придбання квартири в першому побудованому будинку, ви ще кілька років будете страждати від виду, звуку, шуму і запаху будівництва, оскільки будуть готуватися до експлуатації паркувальні місця, школи, дитячі майданчики і купа інших місць, вказаних вище. Дорога-це взагалі предмет, яким будівельники займаються в найостаннішу чергу.

Однак, якщо ви запасетеся достатньою кількістю терпіння, ви своїми очима побачите, як через час місце, в якому ви живете, поступово перетворюється на те, що ви бачили на плані забудовника. А дороги, будинки і комунікації будуть новими і якісними, на відміну від інших можливих варіантів.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*