Головна / Дизайн кімнат / Вітальня / Маленький передпокій. Правила зберігання речей

Маленький передпокій. Правила зберігання речей

Маленький передпокій

Невеликих розмірів передпокій, як і будь-яке інше маленьке приміщення, вимагає до себе уваги при організації простору. Вхідна зона повинна бути функціональною, ергономічною і акуратною, при цьому, в ній повинні передбачатися секції для зберігання верхнього одягу і взуття.

Ми пропонуємо ознайомитися з корисними рекомендаціями, що стосуються правил зберігання речей у малогабаритних зонах передпокоїв і на прикладах розповісти про те, як при цьому створити тут комфортні умови.

Як організувати зберігання в передпокої

Використовуйте верх і низ

При вході внизу біля стіни поставте низьку лаву, тумбу або пару пуфів, скриню з м’яким сидінням, загалом, такий предмет, який буде грати роль меблів для зберігання взуття і, одночасно стане місцем для сидіння.

Верхню частину тієї ж стіни використовуйте для розміщення полиць, підвісних закритих шаф – антресолей, де можна скласти головні убори та інші дрібні аксесуари, а також, сумки та інше. Словом, все те, що ви періодично берете з собою, ідучи або повертаючись додому, зручно поміститися на полицях, встановлених над панеллю з вішалками-гачками.

Перевага такого рішення для передпокою в тому, що візуально в ньому збережеться простір і легкість, але простір стане функціональним.

Маленький передпокій

Маленький передпокій

Організуйте взуття

Найчастіше, саме в передпокої скупчується велика кількість повсякденного взуття всіх членів сім’ї. Туфлі та черевики, кімнатні капці і чоботи загороджують вільний прохід і, в цілому, передпокій виглядає трохи недбало.

Для взуття повинні бути встановлені спеціальні меблі, наприклад: тумба-слім, етажерка, низька шафка з відсіками для кожної пари, або лава з підйомним сидінням, під яким легко поміститься основна кількість туфель.

Читайте:   Як облаштувати вітальню з каміном

Буде краще, якщо під сидінням у лави будуть розпашні дверцята, а сама вона укомплектована двома або трьома полками. Так, взуття буде зберігатися не в хаотичному порядку, а згрупованим в пари в належному вигляді.

Маленький передпокій

Маленький передпокій

Встановлюйте вузькі меблі

Коли вхідна зона занадто вузька або тісна, справжньою проблемою стає пошук підходящих меблів, які ідеально вписалася б в задані габарити.

Третє правило організації зберігання в маленьких передпокях говорить: «найкращим варіантом меблів стануть вузькі, не більше 20-25 см, комоди-консолі, стелажі або полиці, пристінні тумби.

Відмінно, якщо в передпокої є ніша, — в ній можна встановити полиці для взуття по всій висоті поглиблення між стінами, або поєднувати взуттєві секції та відділення з гачками, а також, полицею для головних уборів.

Маленький передпокій

Маленький передпокій

Сховайте зайве

Якщо у вашому передпокої зберігається велика кількість речей різного призначення, буде правильним замовити особливі меблі з закритими дверцятами, наприклад, розсувними. Добре, якщо поверхня їх буде позбавлена рясного декору, а встановлені шафи від підлоги до стелі.

Якщо правильно організувати наповнення таких меблів, в них поміститься не тільки взуття, пальто і куртки, але і частина вашого гардеробу, разом з теплими покривалами та набором для пікніка, наприклад.

Перевага закритих конструкцій для передпокоїв в їх місткості і здібності завуалювати зайве.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*