Головна / Як побудувати дім / Покрівля / Металочерепиця прикрасить будь-який котедж!

Металочерепиця прикрасить будь-який котедж!

Металочерепиця

Металочерепиця – стильне, естетично привабливе покриття, яким доречно покрити будівлю в сучасному стилі і відреставрувати пам’ятник архітектури. Покриття надовго захистить будинок від впливу вітру, холоду і опадів.

Головне – підібрати якісний матеріал і провести монтаж, дотримуючись технології укладання, рекомендації виробника. Одним з найбільш відповідальних постачальників покрівельних покриттів в Харкові, зокрема, металочерепиці, є компанія «БудХарків».

Продукція компанії «БудХарків»

Продукція виготовляється гофруванням листової сталі, виробленої шляхом холодного прокату, профілезгинальними валками. Застосовується метал товщиною 0,4 – 0,5 мм, листи такої товщини досить гнучкі, щільно укладаються на обрешітку, між листами не залишається зазорів. Товщина впливає на міцність матеріалу, його жорсткість, і як наслідок – стійкість до деформацій, довговічність і вартість настилу.

Фахівці, спираючись на європейські Нормативи, рекомендують використовувати при укладанні на дах металочерепицю товщиною 0,5 мм, а більш тонкий матеріал використовувати для покриття козирків, невеликих нежитлових будівель.

Металочерепиця

Виробники, продукція яких представлена на сайті компанії, володіють сучасним обладнанням, що дозволяє створювати високоточну продукцію унікальної форми. Основні особливості:

 • 3D зріз кромки,
 • симетрія форм,
 • об’ємний профіль.

Такі конструкційні особливості полегшують монтаж, а саме покриття виглядає дорого і ефектно.

Полімерний покрив

Металочерепиця поверх цинку може бути покрита:

 1. Глянцевим поліестером, що відрізняється гладкою поверхнею, яскравими соковитими кольорами. Глянець стійкий до УФ, органіки, низьких температур. Товщина шару 25 мкм.
  Матовим поліестером, що має бархатисту, приємну на вигляд текстуру. Відрізняється стійкістю до механічноговпливу за рахунок тефлону. Товщина шару – близько 35 мкм.
 2. Завдяки тому, що доступно 20 кольорів відповідно до шкали RAL, кожен дизайнер може відтворити практично будь-яку ідею. Придбати продукцію від компанії «БудХарків» в Харкові можна, перейшовши за посиланням: https://bud.kharkov.ua/category/metallocherepica/. Можна замовити безпосередньо на сайті, або зайшовши в «контакти» дізнатися адресу найближчого представника і відвідати магазин.
Читайте:   Як вибрати руберойд для даху і провести його монтаж

Особливості монтажу

Укладання бажано довіряти професіоналам, які зможуть врахувати всі технологічні особливості. Сам процес укладання фізично нескладний, з ним можуть впоратися всього 2 професіонала, оскільки важить металочерепиця 5-6 кг/м2.

Металочерепиця

 1. Укладати матеріал можна навіть при низьких температурах.
 2. Покриття стелиться за умови, що ухил покрівлі більше 14.
 3. Комфортний мікроклімат забезпечить паро -, тепло -, гідроізоляція.
 4. Решетування повинна ідеально відповідати довжині тайла, інакше саморіз потрапить між дошками.
 5. Зрізи обробляють складом, що перешкоджає виникненню корозійних процесів.
 6. Використовують спеціальні саморізи, які укомплектовані якісним ущільнювачем.

При дотриманні правил монтажу, покрівля з металочерепиці прослужить більше 40 років.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*