Головна / Будівельні матеріали / Металочерепиця – сучасний спосіб облаштування покрівлі

Металочерепиця – сучасний спосіб облаштування покрівлі

Металочерепиця-сучасний спосіб облаштування покрівлі

Металочерепицю по праву називають сучасним покрівельним матеріалом з йдуть в незапам’ятні часи корінням. Адже по суті такий виріб-це майстерна, створена із застосуванням самих передових технологій, імітація древньої як світ глиняної черепиці.
Двадцяте століття диктував свої вимоги до практичності, вартості і властивостям матеріалу для облаштування покрівлі. Тому фінські інженери винайшли виріб, що зовні нагадує старовинну черепицю. Однак, виготовлено сучасне рішення з рулонної оцинкованої сталі.

У металочерепиці гармонійно поєдналися міць металу, просунуті підходи до технології виробництва і настільки шановані багатьма традиції. Сьогодні покрівельний матеріал випускають чимало підприємств. В Україні варто виділити продукцію лідера ринку-завод ТПК. Давайте дізнаємося побільше про популярному виробі, а також розберемося, чому металочерепиця настільки популярна.

Головне про металочерепицю

Перш за все слід відзначити довговічність матеріалу, універсальність, привабливість зовнішнього вигляду, невелика вага і дешевизну в порівнянні з альтернативними варіантами, простоту і високу швидкість монтажу. Такі характеристики забезпечуються рядом обставин:

  1. При виготовленні використовується метод профілювання рулонної оцинкованої сталі з полімерним покриттям. Як відомо, метал-надійний, при цьому практичний і технологічний матеріал.
  2. Поверхня металу надійно захищається декількома шарами-з цинку (оптимальний варіант з кількістю 275 г/кв.м.), антикорозійного напилення, грунтовки і полімеру. Це забезпечує високу стійкість покрівельного покриття до дії атмосферних явищ.
  3. Різноманітні форма і висота профілювання надають виробу естетично привабливий зовнішній вигляд, що нагадує форму класичної глиняної черепиці.
  4. Покрівельний матеріал можна укладати на скатних дахах об’єктів будь-якого функціонального призначення. Житловий будинок, промислова споруда, адміністративна будівля — сфера застосування обширна.
  5. Виготовлення листів необхідної довжини не тільки полегшує укладання, але і знижує витрату металочерепиці. Що робить використання виробу ще більш вигідним і економічно доцільним.
Читайте:   Порядок монтажу блок-хаусу - від підготовки основи до кріплення

Замість епілогу

Металочерепиця від виробника-оптимальний вибір покрівельного матеріалу по співвідношенню ” ціна / якість». Важко знайти альтернативний варіант з такими видатними споживчими характеристиками і невисокою вартістю.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*