Головна / Інструменти для будівництва і ремонту / Мотокоса бензинова – як вибрати бензокосу

Мотокоса бензинова – як вибрати бензокосу

як вибрати бензокосу

Влітку у господарів присадибних ділянок з’являється ще як мінімум один обов’язок або проблема – стрижка газону. Адже не секрет, що для того щоб газон був близький до ідеального, його необхідно стригти не тільки регулярно, але і правильно.

Для того щоб ця повинність стала приємним проведенням часу, необхідно відповідально підійти до вибору такого садового інструмент як садова коса. В даній статті ми хочемо поговорити про бензокосу або мотокосу як її часто називають.

Незаперечна перевага мотокоси над електротримером це її незалежність від джерел живлення, тобто якщо від вашого ідеального газону до електричної розетки далеко, то альтернативи того щоб купити мотокосу просто немає. Сьогодні, як і з будь-яким продуктом, який ви вирішите купити існує гостра проблема вибору, і мабуть це добре. І якщо ви вирішили купити бензокосу і у вас виникли труднощі з вибором – звертайтеся до інтернет-магазину Benzo-elektroinstrument. В ньому вам допоможуть підібрати і купити найбільш підходящий інструмент.

Купити мотокосу – на що звертати увагу

На що ж потрібно звертати увагу садівникові якщо він вирішив купити бензокосу? Підемо по порядку.

Перше, про що потрібно сказати це те, що бензинові коси розрізняються за типом ріжучого інструменту. На бензокосі може бути нейлонова волосінь, сталеві або пластикові ножі, і так само ріжучі диски. Перед вибором мотокоси вим потрібно чітко зрозуміти, що за рослини їй доведеться косити і після цього визначиться з типом ріжучого інструменту.

Природно для простої трави «з головою» вистачить нейлонової волосіні, якщо ж ви ще плануєте «рівняти» чагарник або на вашому газоні, не дай Бог, зійшов очерет, то ліски, напевно, буде недостатньо. Ідеальним варіантом буде придбати ту модель, в якій мотокоса може працювати як з волосінню, так і з сталевим ножем.

Читайте:   Культиватор: его устройство и функциональные возможности

як вибрати бензокосу

Якщо ви, коли-небудь спостерігали в житті чи по телевізору за професійною роботою по стрижці газону бензиновим інструментом то напевно помітили, що садівники при цьому носять навушники. Так, як один з основних мінусів, які має бензокоса це шум, і це біда будь-якого бензинового двигуна. Звичайно, звук можна було б зменшити з допомогою глушника, як це зроблено, наприклад, на мотоциклах, але погодьтеся, виглядали б ви, м’яко кажучи, безглуздо з таким агрегатом, так і утримувати його було б важкувато.

Мотокоса оснащується двотактним та чотиритактним типом двигуна. Чотиритактні двигуни трохи важче двотактних, але шуму від них на порядок менше, так що є з чого вибрати, або легко носити, але голосно слухати, або важко носити, але шуму менше. Хоча треба сказати, що шум буде в будь-якому випадку, тому якщо купити шумозахисні навушники і мотокосу купити з менш важким двотактним двигуном – непоганий варіант.

Ще одне розходження в моделях, на що вам потрібно звернути увагу – це форма рукоятки. Купити мотокосу з тієї чи іншої рукояткою знову таки, залежить від того що саме і де ви будете косити. Наприклад, бензокоса з Т-подібною формою ручки більше всього підійде для великих відкритих ділянок.

як вибрати бензокосу

Якщо вам необхідно буде обробляти ділянки зі зростаючими на них чагарниками, живоплотами, деревами і подібними об’єктами вам варто купити мотокосу з D- подібною формою рукоядки.

J- подібна форма рукоятки вважається найбільш безпечною для працюючого, оскільки робітник при роботі з такою мотокосою знаходиться на відстані від редуктора і ріжучого інструменту. Таку бензокосу радять придбати для роботи по високій траві і для роботи з пильними дисками в якості ріжучого інструменту.

Читайте:   Чим різати ламінат в домашніх умовах- огляд інструментів і відео

За типом штанги бензокоси бувають з прямою штангою і вигнутою штангою. Якщо в першому випадку передає обертання застосований прямий залізний вал, то у других ріжучий інструмент приводиться в рух за допомогою сталевого троса – так званого «гнучкого валу». Конструкція з жорстким валом більш надійна, ніж конструкція з тросом, але більш важка, мотокоса з гнучким валом більш легка а значить маневрена, але менш надійна.

Резюмуючи можна сказати, що ідеальної моделі немає, все залежить від умов де буде застосовуватися мотокоса, від ваших фізичних даних і фінансових можливостей.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*