Головна / Меблі для дому / Очікування з комфортом: вибираємо диван для офісу

Очікування з комфортом: вибираємо диван для офісу

диван для офісу

Кожний заклад чи установа, дбаючи про комфорт своїх відвідувачів та клієнтів, серйозну увагу приділяє оформленню зони очікування або ресепшна. Саме вона є візитною карткою компанії, яка і складає перше враження на гостей. Зовнішній вигляд цієї зони в змозі багато розповісти про статус фірми та продемонструвати відвідувачам ставлення до них.

У найбільшій мірі за створення позитивного та респектабельного іміджу компанії у зоні очікування відповідають м’які меблі. Їх головна задача – оточити комфортом, створити всі умови для того, щоб людина змогла відпочити та зібратися з думками перед запланованою зустріччю. Основний елемент м’якої частини – диван.

Особливості дивану для зони очікування

До дивану, що знаходиться на ресепшні висуваються доволі жорсткі вимоги. Перш за все це стосується його надійності та якості виконання, оскільки протягом довгого часу йому прийдеться витримувати серйозне навантаження.

диван для зони очікування

Дизайн

По-друге, зовнішнє оформлення цього елементу м’якого гарнітуру повинно відображувати вид діяльності компанії або закладу. Наприклад, якщо мова йде про оформлення зони очікування солідного підприємства, то диван зобов’язаний бути виконаним у строгому класичному стилі, а його елементи підсилювати престиж. Для відпочинку ж відвідувачів у творчій студії варто віддати перевагу оригінальній моделі, оформленій в сучасному стилі.

Оббивка

Важливе значення відіграє оббивка дивану. Ніщо інше настільки не підкреслить кольорову гаму інтер’єру, як поєднання відтінків його окремих елементів. Колір меблів в ресепшн зобов’язаний вписуватись у загальну концепцію і не порушувати існуючу  гармонію. Оббивка повинна бути високої якості, що забезпечить її практичність, буде приємною на дотик та екологічно чистою. Краще за все обирати немазке забарвлення, завдяки чому м’які меблі не потребуватимуть щоденної чистки. Вирівши купити диван, також необхідно впевнитися, що догляд за ним доволі простий і може здійснюватись на місці без залучення спеціальної техніки та професійних миючих засобів.

Читайте:   Кровать с мягким изголовьем - роскошное украшение любого интерьера

вибираємо диван для офісу

Матеріал

Зазвичай, в якості оббивки диванів для зони очікування крупних компаній використовують екошкіру. Даний матеріал по гладкості своєї поверхні чудово імітує натуральну шкіру, разом з тим маючи цілий ряд власних переваг:

  • наявність мікропор для пропуску повітря та водяних парів;
  • чудові тактильні властивості (м’якість, еластичність, теплота поверхні);
  • гіпоалергенність (відсутність подразнюючого впливу на шкіру).

Конструкція

Купити диван для зони очікування – обрати серед широкого асортименту моделей ту, що відповідає високим стандартам надійності та буде здатна протягом довгого часу витримувати екстремальне навантаження. Цей критерій перш за все забезпечується каркасом, що виконаний з матеріалів підвищеної якості. Потрібна жорсткість центрального елементу м’якого гарнітуру гарантується наповнювачем з поролону різної жорсткості і ремінною підставою, на яку і укладається поролон. Саме така конструкція є найбільш оптимальним варіантом будови диванів, призначених для зон очікування.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*