Головна / Меблі для дому / Переваги кухні на замовлення

Переваги кухні на замовлення

Бажання мати кухню, виготовлену на замовлення, не можна назвати примхою, найчастіше це вимушена міра, викликана нестандартним плануванням кухні. Також кухня може бути надто малою, щоб помістити в неї готовий гарнітур або, навпаки, такою просторою, що прийнятний варіант в торговельній мережі знайти проблематично.

Вибрати кухню серед готових пропозицій досить складно: підходить колір, але матеріал фасадів не той, влаштовує фактура – дратує незручна компонування полиць, подобається все, але кухня не підходить за розмірами. І тільки кухні на замовлення https://xn—–7kcbab1abvc5agjt7t.xn--j1amh/kuhnya здатні об’єднати всі вимоги та побажання господині.

Які переваги дає кухня, виготовлена за індивідуальним проектом

Одне з головних достоїнств такої кухні в тому, що розташування шаф, полиць, робочих поверхонь і побутової техніки максимально зручно для господині: у неї все під рукою і не доводиться робити зайвих рухів. Також «під себе» розраховуються і габарити кухні: висота, ширина і глибина шаф.

кухня на замовлення проект

Не менш важливий той момент, що кухонні меблі будуть відповідати стилістиці інтер’єру, підкреслюючи його характерні риси та особливості. Вона повинна стати яскравим і вдалим акцентом в загальній композиції.

Продумано буде все до найдрібніших подробиць, аж до декоративного підсвічування або забезпечення доступу до розеток, щоб не довелося потім випилювати отвори під них. Відразу обговорюється та розміщення точкових світильників на фасадах шаф.

Кухня, виготовлена на замовлення, не буде мати виступаючих частин, виключені і проміжки між шафами; вона буде виглядати як єдине ціле в кухні будь-якого метражу або невдалого планування. З її допомогою можна замаскувати ніші або виступи вентиляційних шахт, зробити їх малопомітними або привернути до них увагу, обігравши цікавим оформленням.

Читайте:   Що потрібно знати при виборі шафи-купе

Індивідуальний комплект дозволяє підібрати необхідні колір і розміри, цікаву фактуру і стиль, вибрати матеріали і конструктивне рішення. Це завжди кухня високої якості, особливо якщо її зробили з натурального дерева.

кухня на замовлення переваги

Вагомим аргументом на користь такої кухні стає можливість відразу отримати в своє розпорядження повний комплект кухонних меблів, не турбуючись про компонування окремих елементів та про доставку. Поки йде процес виготовлення, можна спокійно підбирати кухонний текстиль і різні затишні речі для своєї кухні.

Участь у створенні проекту кухні

Весь процес створення комплекту меблів для кухні проходить під безпосереднім керівництвом дизайнера, який допоможе вибрати матеріали, продумати розташування полиць і шаф, їх наповнення. Всі ідеї та пропозиції обох сторін можна миттєво втілити на екрані монітора: поміняти колір, розміри, переставити шафи. Спеціальна комп’ютерна програма наочно продемонструє результат цих змін.

Тільки після остаточного узгодження проекту з замовником і його схвалення він буде відправлений у виробничий цех для виконання. Висока вартість індивідуальної кухні окупиться сторицею тими комфортними відчуттями, які будуть виникати у господині будинку, коли вона готує їжу, і у всіх членів сім’ї, коли вони будуть збиратися за загальним столом.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*