Головна / Вікна / Пластикові вікна для дачі: у чому вигода їх встановлення?

Пластикові вікна для дачі: у чому вигода їх встановлення?

Пластикові вікна для дачі

Дерев’яні рами поступово відходять у минуле – їх змінюють пластикові конструкції. І навіть на дачі вже ніхто не хоче перед настанням зими утеплювати дерев’яні вікна ватою або поролоном, а щовесни заново фарбувати облуплені рами. На відміну від них пластиковим вікнам не загрожує гниття, а естетичний вигляд і без фарбування зберігається довгі роки. Встановивши хороші пластикові вікна від виробника, які представлені компанією Viknar’off™ , можна на кілька десятків років забути про проблеми з вікнами, протягами і холодом.

Особливості пластикових вікон для дачі

Установка пластикових склопакетів в дачному будинку має свої особливості. Так, якщо будинок побудований з бруса, колоди в ньому залежно від погоди чи пори року можуть зміщуватися, при цьому вони можуть тиснути на рами, періодично розбухати і всихати. Тому в таких будинках вікна потрібно встановлювати в спеціальну дерев’яну раму.

Пластикові вікна для дачі

Цей чорновий короб встановлюють так, щоб вертикальному переміщенню вінців нічого не заважало, але одночасно виключається можливість їх зміщення в горизонтальному напрямку. Зазор, який залишають над верхньою перемичкою коробки, заповнюють клоччям або пінополіетиленом, які легко мнуться.

Хоча вікна виготовляють стандартних розмірів, віконні прорізи дачних будиночків рідко їм відповідають, адже раніше вони будувалися за принципом: як надумав, так і зробив. Тому при необхідності нестандартні вікна завжди можна замовити або, користуючись нагодою, підігнати всі отвори під стандартні розміри.

Нові будинки, навпаки, відрізняються незвичайними формами, і вікна їм теж потрібні не типові: трикутні, овальні, квадратні, у вигляді трапеції. Оскільки такі вікна створюються у відповідності з архітектурним виглядом будівлі, то і їх називають архітектурними теж. Вони обійдуться дорожче, але зате підкреслять красу будинку, його яскраву індивідуальність.

Читайте:   Какие окна лучше установить: пластиковые или алюминиевые?

Готові вікна коштують дешевше, при цьому мають всі корисні якості сучасних євровікон, а низька ціна забезпечується за рахунок конвеєрного способу виробництва.

Пластикові вікна для дачі

Придбання готових комплектів для дачі – найбільш вигідне і раціональне рішення

Що стосується ламінування вікон, то таким способом досягається не тільки достовірна імітація будь-якої фактури (аж до деревних прожилок), але і значно подовжується довговічність виробів. Таке вікно прослужить мінімум 20 років, так як плівка захистить його від атмосферних впливів і механічних пошкоджень. Ламінування здійснюється з двох боків, тому вікна органічно вписуються як в інтер’єр, так і екстер’єр будинку.

Також кожен дачник сам вибирає, яку конструкцію встановити: визначає кількість стулок, буде відкриватися тільки одна стулка або обидві. В якості перегородки між кімнатою і терасою можна встановити вікно з розсувними рамами. Ціна послуг по установці вікон зазвичай обмежується 10-20% від ціни самого виробу.

Які плюси дає установка пластикових вікон на дачі?

Пластикове скління здатне зробити дачне життя більш комфортним. В будинку стає набагато тихіше, чистіше і тепліше; такі вікна легко і зручно відкривати і закривати, їх не перекошує, не потрібно прикладати фізичну силу, щоб закрити шпінгалети або ручки-засувки.

Столярні елементи дерев’яної рами потребують постійної уваги та ремонту: іржаві петлі, скрипучі куточки, прогнилі місця та багаторічні нашарування фарби доставляють безліч незручностей. З пластиковими вікнами таких проблем не передбачається.

Пластикові вікна для дачі

Установка склопакетів в дачному будиночку займе зовсім небагато часу, щоб їх вставити потрібно всього день і то неповний

Щоб білі рами не виділялися на тлі дерев’яного будинку, їх піддають ламінуванню – покривають стійкою плівкою будь-якого кольору, кольоровим або під будь-яку породу деревини. Оптимальний мікроклімат в кімнатах забезпечать кілька режимів провітрювання і кількість склопакетів.

Пластикові вікна для дачі

Від докучливих дачних комах порятунком стане протимоскітна сітка

Оснащення пластикових вікон захисними стеклами і протизламною фурнітурою надає їм особливу міцність і надійність: їх не можна буде розбити або віджати раму з метою проникнення в будинок. Враховуючи вищезазначені переваги, можна зробити висновок: від пластикових вікон господарям і вдома одна тільки користь.Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*