Головна / Меблі для дому / Робимо стіл з старих дверей

Робимо стіл з старих дверей

Як можна використовувати старі дерев’яні двері, які після ремонту виявилися непотрібними? Перетворіть їх в оригінальний і яскравий стіл для відкритої тераси або альтанки.

Гостям, які завітають до вас на чайок або на вогник, напевно сподобається! Та й процес створення цього предмету меблів виявиться швидким і незатратним – все необхідне вже є, не вистачає тільки ніжок, але і їх легко можна зробити з дерев’яних брусків. Залишається лише продумати декор, але і тут все дуже просто: розпишіть стільницю величезними ягідками. Намалювати їх зовсім неважко, до того ж «ягідна» тема цілком відповідає функціоналу вашої «обновки» і дозволяє використовувати для складання найпростішу технологію, адже кріплення під таким яскравим декором просто-напросто не видно.

Робимо стіл з старих дверей

Порада: не забудьте покрити стіл декількома шарами човнового лаку, тоді він без проблем витримає будь-які атмосферні явища.

ДЛЯ РОБОТИ ВАМ ЗНАДОБИТЬСЯ:

  • старі дерев’яні двері
  •   шпаклівка для дерева
  • 4 бруска перетином 4 х 4 см і довжиною 50-60 см
  • акрилові фарби зеленого, молочного, коричневого і червоного кольорів
  • човновий лак
  • кисті
  • олівець
  • довгі шурупи
  • шуруповерт

Майстер клас по виготовленню оригінального столу

Робимо стіл з старих дверей

1. На початку роботи зніміть з дверей всю фурнітуру. Отвори від фурнітури, а також наявні відколи й дефекти зашпаклюйте.
2. По кутах дверей за допомогою довгих шурупів прикріпіть «ноги» з відрізків дерев’яного бруса. Робіть це найпростішим способом – зверху, через стільницю. Головки шурупів згодом потрібно зафарбувати фарбою.

Робимо стіл з старих дверей

З. На «ноги» столу нанесіть два шари зеленої акрилової фарби і добре висушіть.
4. Центральну частину стільниці зафарбуйте фарбою кольору молока (теж два шари) і висушіть.

Робимо стіл з старих дверей

5. «Рамку» дверей зробіть зеленою (два шари фарби) і теж добре висушіть. На центральній частині олівцем намалюйте великі ягоди полуниці. Їх нескладно намалювати вручну, так як вони мають просту форму.
6. Розфарбуйте ягоди червоної і зеленої фарбами, а коли вони висохнуть, коричневою акриловою фарбою підмалюйте «насіння».

Читайте:   Шкаф-купе: его преимущества и особенности конструкции

Робимо стіл з старих дверей

Весь стіл покрийте човновим лаком в 3 шари. Кожен шар повинен сохнути 8 годин.Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*