Головна / Меблі для дому / Шафа-купе у вітальню на всю стіну – види та переваги

Шафа-купе у вітальню на всю стіну – види та переваги

Інтер’єр вітальні завжди продумується більш ретельно, ніж для інших кімнат, і це не випадково – адже вона стає центром квартири. Тут часто збираються всією сім’єю і приймають гостей. Тому дуже важливо, щоб вітальня була не тільки функціональною, але і справляла приємне враження своїм дизайном.

Розміщення шафи-купе у вітальні на всю стіну стане гарним виходом для малогабаритних квартир і студій. Таке рішення має чимало плюсів, а з мінусів можна відзначити лише вартість такого «проекту».

Які переваги надає шафа-купе на всю стіну у вітальні?

Така конструкція зберігає житлову площу не тільки вітальні, але і інших приміщень, так як в його «надрах» містяться майже всі предмети домашнього вжитку, займають досить багато місця по всій квартирі. Він стає одночасно і шафою, і коморою, адже крім полиць для одягу і взуття в ньому вистачить місця для сумок, парасольок, пилососа, спортінвентаря і т. д.

Коли виготовлення шаф купе відбувається за індивідуальним замовленням, їх внутрішнє наповнення можна організувати за власним розсудом і оснастити безліччю зручних полиць, кошиків і шухлядок, висувними штангами, слотами для зберігання дрібних аксесуарів і іншими корисними і зручними пристроями. У цьому разі зберігання всіх речей стане впорядкованим і акуратним, ідеальний порядок буде не тільки у вітальні, але і всередині шафи.

Шафа-купе у вітальню

Якщо шафа займає всю стіну, то за секціями можна «заховати» цілі функціональні зони, наприклад, з мультимедійним обладнанням або облаштувати міні-кабінет з комп’ютером і столом для нього. Ще одна непогана ідея – вбудувати в шафу, ліжко з підйомним механізмом і отримати додаткове місце для сну.

Читайте:   Большой диван – максимум комфорта и красоты

Дзеркальний фасад шафи-купе «розмиє» і розширить межі вітальні; вона буде виглядати набагато просторіше, тим більше що в кімнаті буде знаходитися мінімум меблів і речей. Займаючи весь простінок, шафа-купе не впливає на конфігурацію кімнати, а при вміло підібраному декорі зливається з іншими стінами, не виділяючись на загальному тлі. Найчастіше він стає основним предметом меблів в цьому особливому приміщенні.

Шафа-купе на всю стіну в інтер’єрі вітальні

Можливість замовлення шафи-купе по індивідуальним ескізом дає великі переваги і в області його декорування. Можна підібрати оформлення, відповідне інтер’єру за кольором, текстурі і стилю. Крім виняткової функціональності, шафа з оригінальним декором здатний гармонійно влитися в інтер’єр і підтримати загальну концепцію дизайну.

Щоб виготовити шафу-купе, ціна якого буде прийнятною для сім’ї з невеликим достатком, фасади можна прикрасити шпалерами, якими обклеєні стіни або нанести на них фотошпалери.

Шафа-купе у вітальню

Задекорувати фасади секцій шафи можна матовими і рифленими склом, вітражами, нанести малюнки або зробити їх дзеркальними, бамбуковими або з ротанга. Строгий інтер’єр обмежує кількість оригінальних елементів в дизайні шафи; ідеальний стиль для установки такого шафи-купе – мінімалізм.

Для наповнення дверних стулок можна використовувати ті ж панелі, що і для обробки стін. Матеріал може бути й іншим, але якщо необхідно «заховати» шафу, колір стін і фасадів повинен бути однаковим. В цьому випадку із зовнішнього боку шафи виключаються будь-які карнизи і декоративні накладки.

У більш дорогих моделях використовують складні і надзвичайно ефектні комбінації різних матеріалів, можна навіть вбудувати в шафу справжній акваріум і насолоджуватися захоплюючим видовищем. Самостійно або за допомогою дизайнера звичайний шафа-купе можна перетворити в арт-об’єкт, який стане прикрасою вітальні і одночасно зручним і містким сховищем.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*