Головна / Меблі для дому / Шафи-купе: особливості конструкції, різновиди та характеристики

Шафи-купе: особливості конструкції, різновиди та характеристики

Шафи-купе: особливості конструкції

Меблі для зберігання є такими ж необхідними в побуті, як і будь-які інші. Основою даної ніші виступає шафа – найбільший за простором предмет меблів, що використовуються для закритого розміщення речей. Можна вибрати звичайну шафу з відкритими дверцятами, але більш сучасним та ергономічним рішенням вважається шафа-купе, оснащена дверною системою розсувного типу.

Особливості конструкції шафи-купе

За внутрішнім устроєм шафа-купе нічим не відрізняється від звичайної. Але вона оснащена купейними розсувними дверима на роликах, що надає конструкції певні переваги. Загалом сьогодні користувачі частіше беруть саме меблі на основі купейних дверних систем.

Якщо потрібно купити двохдверну шафу-купе, можна скористатися посиланням https://fayni-mebli.com/ua/tag-wardrobes-two-door.html, де є вичерпний вибір подібних рішень з можливістю доставляння по Україні.

Щодо каркасної конструкції є 2 варіанти виконання шаф-купе. Вони можуть бути корпусними та вбудованими.

  1. Корпусні – звичайні конструкції, що мають власну корпусну основу. Головною перевагою є мобільність виробу, адже його можна при необхідності передислокувати на інше місце або перевезти.
  2. Вбудовані – особливий тип меблів, що не мають власного каркаса. Передбачає монтування функціональної основи шафи в спеціальну нішу в стіні. Головна перевага такої моделі – ергономічність. Недоліком є неможливість перенесення шафи на інше місце.

Крім того шафи-купе можуть бути різної форми. Основою ринку є прямі та кутові конструкції. Також зустрічаються трикутні та трапецієвидні моделі, але це відносна рідкість.

Основні переваги шаф-купе

Завдяки розсувній системі дверей, шафи-купе є більш ергономічними поряд зі звичайними шафами, оскільки для відкриття дверцят їм не потрібен додатковий простір перед фасадною частиною.

Якщо підсумувати все що ми знаємо про шафи-купе, то їх переваги це:

  • економія площі – як вже зазначалося, завдяки розсувним дверцятам шафа-купе не займає зайвого простору;
  • гарний функціонал – конструкція передбачає наявність різноманітних відділів для зберігання речей різного походження (верхнього одягу, взуття в коробках, білизни, іграшок тощо);
  • варіативність – завдяки великому представництву на ринку можна придбати шафу-купе будь-яких бажаних характеристик.
Читайте:   Що потрібно знати при виборі шафи-купе

Крім того купейні шафи є абсолютно універсальними з точки зору розташування. Є безліч варіантів різного дизайну та внутрішнього наповнення, орієнтованих на побутові кімнати (вітальня, передпокій, спальня, дитяча) та офісну зону.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*