Головна / Вікна / Що робити, щоб пластикові вікна не запітніли?

Що робити, щоб пластикові вікна не запітніли?

Що робити, щоб пластикові вікна не запітніли?

Після встановлення нових металопластикових вікон, часто виникає така проблема, як їх запітніння. Це особливо актуально для старих будівель, в яких раніше стояли дерев’яні віконні конструкції.

Це досить серйозна проблема, тому що постійно доводиться витирати конденсат, який накопичується на стеклах і підвіконнях. Крім того, існує загроза виникнення цвілі і грибків.

Слід зазначити, що в сучасних будинках вікна запотівають рідко. Їх якість досить висока, вентиляційні системи таких будинків добре продумані, а будівельні технології дотримуються строго.

Конденсат може виникати і накопичуватися з різних причин. Ось найпоширеніші з них.

Погана якість вікон. Так буває, коли вікна виготовлені із сумнівних матеріалів, або коли була порушена технологія складання або монтажу. Якщо це той випадок, попереду довга боротьба з тими, хто ці вікна вам продав і встановив. Тому, простіше не допускати виникнення такої проблеми. Купуйте вікна у надійних постачальників, а установку довіряйте тільки фахівцям з хорошим досвідом і репутацією.

Чому запотівають пластикові вікна причини
Порушено роботу опалювальної системи, в результаті чого охолодження повітря біля вікна доходить до «точки роси». Необхідно виконати повну перевірку і модернізацію системи опалення, щоб поліпшити її ефективність. Крім того, якщо підвіконня, яке виступає над батареєю, дуже широке, воно буде служити «екраном», що заважає руху висхідних потоків тепла. У поверхні вікна застоюється повітря і виникає конденсат.

Підвищений рівень вологості. Це відбувається від нестачі вентиляції, парів від роботи кухонної плити, використання ванної кімнати, наявність акваріума і інших причин. Відстежувати рівень вологості можна за допомогою гігрометра. Якщо він перевищує 50%, варто подумати, чи правильно працює вентиляційна система. Причини такої проблеми можуть полягати в герметичності вікон з металопластику, за якою порушена циркуляція повітря.

Читайте:   Правила і помилки при монтажі вікон своїми руками

Щоб ваші вікна більше ніколи не “плакали”, найчастіше потрібно просто забезпечити приміщення стабільним припливом свіжого повітря. Одним з недорогих і ефективних варіантів може бути установка на стіні припливних клапанів.Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*