Головна / Електрообладнання / Сонячна електростанція під зелений тариф, як альтернатива депозиту

Сонячна електростанція під зелений тариф, як альтернатива депозиту

Сонячна електростанція під зелений тариф

Якщо брати світовий рівень, то на його фоні вітчизняний приріст сонячної генерації в 2016-2017 році не дуже буде відмітний. Але надія змінити це є, адже наші «зелені тарифи» на даний час вищі за європейські, а необхідне устаткування падає в ціні, завдяки високій конкуренції підрядників і підвищеної активності азіатських постачальників. Крім цього, з усього переліку на який розрахований «зелений тариф», розвитку піддається краще за все саме сонячна енергетика.

Для підключення за «зеленим тарифом» потрібно встановити сонячну елктростанцію. Таке рішення несе свою вигоду, але має одне обмеження – до «зеленого тарифу» підключається лише устаткування потужністю від 30 кВт.

Мережева сонячна електростанція для будинку потужністю до 30 кВт дає можливість економити на власному електроспоживанні і заробляти на продажу електроенергії за “зеленим тарифом”. Термін окупності мережевий сонячної електростанції в Україні в середньому становить 4 роки.

Ящо Вас цікавить купити сонячну електростанцію рекомендуємо перейти на сайт https://xn--80ajaghbfnt7au1a.com/

До складу мережевої сонячної електростанції входить мережевий сонячний інвертор необхідної потужності і сонячні батареї. Також, необхідно встановити двонаправлений лічильник для підрахунку виробленої і споживаної електроенергії.

Термін оформлення документів на “зелений тариф” зазвичай триває не більше 2 місяців. Термін установки і монтажу мережевий сонячної електростанції становить від 3-х днів і залежить від складності та особливостей об’єкту.

Наразі відмічено високе зростання встановлення сонячних електростанцій, а це може бути пов’язано з саме “зеленим тарифом” та можливістю заощадити на електриці та продажу надлишкової енергії. За останніми даними, для власників сонячних електростанцій в 2017 році встановлено тариф на продаж електроенергії в мережу, а це 18,09 євроцента за 1 кВт • год. Аналітики вважають встановлення такого необхідного устаткування найкращим вкладом, адже сонячна електростанція, після того, як окупить себе, стає так званим активом, який не піддається інфляції і надає фінанси 20-40 років.

Читайте:   Светодиодные светильники и лампы от "Гранд Оверон": качество, функциональность, оригинальный дизайн

Сонячна електростанція під зелений тариф

Всі звикли, що депозит, це такий банківський механізм, якй дозволяє зберігати та примножувати власні кошти. Такий інструмент також може захистити гроші від інфляції та девальвації, але у випадку з бізнесом такий хід не прийнятний. Адже підприємництво завжди має своє ризики, але ж це не сосується альтернативної енергетики. Інвестиції в цю сферу оберігаються державним законом – ставки «зеленого» тарифу встановлені до 2030 року. Якщо запустити і підключити станцію в 2017 році, наступні 13 років можна продавати державі електрику по 18,09 євроцента за 1 кВт • год. Але враховуючи недовіру пересічних українців до банківської системи, звернення до альтернативної енергетики буде тим самим депозитом, але більш надійним та довгостроковим. Навіть якщо не враховувати питання довіри українців до банків, прибутковість сонячних станцій як бізнесу – вище.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*