Головна / Опалення / Тепла підлога – вибір фахівців

Тепла підлога – вибір фахівців

Тепла підлога

При широкій поширеності та зростаючій популярності, не так багато людей знає про особливості роботи систем обігріву підлоги, існуючі види, виробників такої продукції.
В інтернет магазинах, скажімо в інтернет – магазині “Лето” leto.net.ua, пропонують купити електричну теплу підлогу різних варіантів від багатьох брендів. Спробуємо розібратися в різноманітті складових частин теплої підлоги, що продаються, щоб зробити правильний і грамотний вибір.

Загальні правила

Щоб система теплої підлоги працювала надійно і не споживала занадто багато електричної енергії, потрібно правильно підібрати всі компоненти і грамотно розрахувати необхідну потужність.

Також варто врахувати, що обігрів не можна встановлювати під місцями, де знаходитимуться меблі та побутова техніка. Це не тільки вбереже їх від можливого виходу з ладу через перегрівання, але й допоможе знизити загальні витрати на придбання та майбутнє енергоспоживання системи.

Система складається з важливих компонентів, жодним з яких не можна знехтувати.

Нагрівальний елемент – джерело тепла у приміщенні

Вибір нагрівального елемента є надзвичайно важливим. Адже завдяки ньому ми отримуємо очікуване тепло. Сьогодні електричний обігрів можна організувати за допомогою:

  1. Кабелів, які віддають тепло, нагріваючись під дією електричного струму. Виробники пропонують одножильні та двожильні кабельні секції різної потужності. Також існують саморегулюючі кабелі, при використанні яких можна не встановлювати систему терморегулювання та контролю. Але коштують вони дорожче.
    Тепла підлога

    Кабель, який нагрівається в якості теплої підлоги

  2. Нагрівальних матів, по суті, зроблених на основі тих же кабелів, що гріють. Вони зручні в укладанні та мають досить широку сферу застосування.
  3. Інфрачервоних плівок, що обігрівають впливом ІЧ випромінювання. Швидко нагрівають приміщення, тепло поширюється рівномірніше, мають високий коефіцієнт тепловіддачі.
Читайте:   Камін: чи можна встановити його в квартирі?

Система контролю – спосіб заощадити кошти

Для регулювання необхідної температури та підтримки її на необхідному рівні застосовують терморегулятор для теплої підлоги, який контролює процес обігріву. Для вимірювання температури є спеціальні датчики. Часто вони входять у комплект постачання терморегулятора. А підібрати та купити терморегулятор зі знижкою можна на сайті https://leto.net.ua/ua/.

Програмований терморегулятор

Програмований терморегулятор IN-THERM E51

За допомогою цього компонента досягається економна робота системи – обігрів працює лише тоді, коли це необхідно.

Вибір якісних складових системи теплої підлоги від відомого виробника дозволить отримати економічне та надійне рішення додаткового чи основного обігріву приміщення.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*