Головна / Побутова техніка для дому / Варіанти розміщення пральної машини в квартирі

Варіанти розміщення пральної машини в квартирі

Де встановити пральну машину

Купуючи пральну машину, ми, в першу чергу, звертаємо увагу на її дизайн, функції, нарешті, на вартість і тільки потім замислюємося про місце її установки, хоча саме цей пункт стає визначальним при остаточному виборі.

Можна тільки порадіти за власників просторої ванної кімнати, так званої «мокрої зони». Для них актуальне лише питання підключення до електроживлення і організація підведення води з її зливом. Господарям «маломірних» ванних кімнат або суміщеного санвузла доводиться перебирати різні варіанти, щоб втиснути свою нову помічницю у вільні сантиметри.

І якщо теоретично пральну машину можна встановити в будь-якому місці, то на практиці все виявляється набагато складніше, тим більше, що при перенесенні машинки з ванної кімнати в житлову потрібно внести зміни в техпаспорт квартири.

установка пральної машинки у ванній

Класика жанру – ванна кімната

За існуючими нормативами пральній машині визначено місце розміщення тільки у ванній кімнаті, але при не рідко буває так, що помістити її там буває досить важко. Виробники врахували цю проблему і стали випускати моделі в зменшеному виконанні, які поміщаються в шафу під раковину.

Такий формат (висотою до 73 см і глибиною до 45 см), що дозволяє зайняти порожній простір під раковиною і як додатковий плюс – не потрібні довгі шланги для підключення.

установка пральної машинки в санвузлі

Оригінальний хід – установка в санвузлі

Установка машинки в туалеті стає вимушеним рішенням – адже це не раціонально і не зовсім гігієнічно. Вторгнення прального агрегату в туалетну кімнату ускладнює її використання за основним призначенням.

Можна трохи схитрувати і зробити отвір в стіні між туалетом і ванною за розмірами машинки, встановивши її таким чином, щоб лицьова частина опинилася у ванній, а корпус – в туалеті. Правда, іноді доводиться зрушувати унітаз на 5-10 см вбік, щоб вона помістилася.

Читайте:   Необхідний ремонт пральної машини? Краще звернутися в сервіс

установка пральної машинки в кухні

Запрошує кухня

Цілком комфортно буде себе почувати пральна машина на кухні з великим метражем. Якщо її площа не менше 10 м2, то прийняти новий «предмет інтер’єру» кухня зможе без шкоди для дизайну та не порушуючи свободи переміщення господарів по ній.

В цьому випадку з’являється проблема вібрації, яка може передаватися по інших поверхах будинку, тому впритул до стіни її не ставлять – залишають не менше 5 см вільного простору. Її можна розташувати під раковиною, що забезпечить більш естетичний вигляд кухні. Якщо приміщення невелике, то поверхня машинки цілком може стати симпатичним і зручним столиком.

Технічні питання

Для організації розведення заливного шланга необхідно під’єднатися до точки живлення водою в місцях підключення раковини або унітазу до системи водопостачання. Для цього використовується трійник, діаметр якого повинен відповідати діаметру підвідної труби. Якщо до трійника підключається запірний кран, то шланг приєднується вже до нього. Заливна труба розміщується вільно і акуратно, щоб виключити її пошкодження при експлуатації.

Підключаючи пристрій до електроживлення, необхідно перевірити наявність заземлюючого контакту. У новобудовах це з’єднання присутнє в обов’язковому порядку, в інших випадках доведеться зробити його самому, щоб уникнути ризику ураження електричним струмом.

Як правильно встановити пральну машину відео


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*