Головна / Дизайн кімнат / Гардеробна кімната / Варіанти розташування гардеробної кімнати

Варіанти розташування гардеробної кімнати

Все частіше власники відмовляються від громіздких шаф на користь окремої гардеробної кімнати. Це дійсно оптимальний варіант зберігання речей, що звільняє простір. Розглянемо, де саме можна розташувати гардеробну кімнату.

В передпокої або холі

Плюси – є місткий простір для верхнього одягу, парасольок, взуття і всього іншого.

Мінуси – така гардеробна буде також використовуватися гостями, тому простір приватним не назвеш. У більшості випадків при такому виборі розташування вбиральні потрібне ще одне місце для зберігання особистих речей, нижньої і постільної білизни ближче до житлових кімнат.

Варіанти розташування гардеробної кімнати

Варіанти розташування гардеробної кімнати

Під сходами на другий поверх

Плюси – простір під сходами не буде пропадати, використовувати його можна максимально функціонально.

Мінуси – системи зберігання для такої вбиральні доведеться замовляти, готових годі й шукати. Крім того, далеко не під кожними сходами виявиться достатньо місця для численних речей. Варто задуматися і про те, наскільки зручно буде користуватися вбиральнею, якщо спальня на верхньому поверсі.

Варіанти розташування гардеробної кімнати

На мансарді

Звичайно, якщо таке приміщення в будинку буде.

Плюси – часто на мансарді розміщують спальню, близькість вбиральні виявиться перевагою. Можна задіяти простір під скошеною покрівлею, який в іншому випадку міг пустувати.

Мінуси – мансарди бувають різними. І під низьким дахом біля короткої стіни містку гардеробну не влаштуєш. Крім того, може бути незручно підніматися наверх за речами, якщо спальня внизу.

Варіанти розташування гардеробної кімнати

Близько пральні

Плюси – логічний вибір, адже випрані і висушені речі не доведеться далеко носити, щоб розкласти по місцях.

Мінус – пральню найчастіше розміщують подалі від житлових кімнат, щоб шум пральної машини не заважав жителям будинку. Тому і гардеробна може виявитися занадто далеко.

Читайте:   Облаштування гардеробної кімнати. Фото, варіанти дизайну та схеми планування

Варіанти розташування гардеробної кімнати

Поєднувати пральню з гардеробною не варто! Тут будуть зберігатися засоби для прання та інша побутова хімія. Крім того, сусідство брудної і мокрої білизни з сухою і чистою — погане рішення.

Біля ванної кімнати

Плюси – один з оптимальних варіантів планування. У просторій гардеробній кімнаті буде зручно зберігати рушники та інші ванні приналежності. Крім того, хазяйську ванну кімнату зазвичай розміщують в приватній зоні будинку, тобто подалі від гостей, для яких в такому випадку просто залишають вішалку в передпокої і підставку для взуття.

Варіанти розташування гардеробної кімнати

Мінуси – їх практично немає. Головне, щоб ванна кімната не розташовувалася в дальньому кутку будинку. Крім того, доцільно запланувати гостьовий санвузол.

Прохідна гардеробна

Плюси – можна поєднати систему зберігання з коридором, який з’єднує загальну і приватні зони будинку. Користуватися такою вбиральнею зможуть всі домочадці.

Варіанти розташування гардеробної кімнати

Мінуси – потрібно залишати досить широкий прохід, слід продумати, як будуть відкриватися системи зберігання.

В спальні

Плюси – всі речі точно під рукою, використовувати гардеробну дуже зручно, і вона прихована від очей гостей, приватність забезпечена.

Варіанти розташування гардеробної кімнати

Мінуси – потрібні гардеробні в кожній спальні, для дітей окремо. Крім того, місця в кімнаті може виявитися менше, ніж хотілося б.

Якщо мова йде про вбиральні в спальні, то найчастіше це місткі вбудовані шафи, як в типовому американському будинку. І вони, звичайно ж, повинні бути в кожній житловій кімнаті.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*