Головна / Меблі для дому / Вибір кутового дивана: типи, моделі

Вибір кутового дивана: типи, моделі

Вибір кутового дивана: типи, моделі

Якщо ви колись помилково розмістили всі меблі уздовж стін, і в результаті чого кути вашої кімнати залишилися порожніми, має сенс замінити диван на кутовий. Так, можна заперечити і привести безліч альтернативних варіантів заповнення порожніх кутів приміщення. наприклад, можна поставити туди тумбочку з телевізором, декоративну вазу, підлоговий годинник і багато іншого. Однак, якщо ви хочете, щоб простір в центрі кімнати залишився вільним, то необхідно розмістити щось дуже об’ємне, а саме, диван.

На перший погляд, коли дивишся на габарити кутових диванів, може здатися, що такий варіант зовсім не підходить для звичайних невеликих кімнатних приміщень. Найчастіше такі меблі мають приблизно такі габарити: Ш – до 1,8 м, Д – від 2,3 м до 2,8 м. Але власникам невеликих площ не варто так швидко засмучуватися, адже різновидів кутових моделей диванів в інтернет-магазині Файні меблі існує безліч. Проте перед поїздкою в меблевий магазин потрібно зробити точні заміри кімнати.

Основні переваги кутових диванів

Проста і зручна конфігурація. Помістивши такы меблі в кут, ви в значній мірі зможете заощадити і без того невеликий простір кімнати.

Підходить під будь-який тип приміщення. Не важливо, де ви плануєте розміщувати кутовий диван, будь то вітальня, кабінет або кухня, він скрізь буде створювати лише затишок і комфорт.

Безліч сидячих місць. Якщо ви любите приймати велику кількість гостей у себе вдома, то кутовий диван буде просто ідеальним вибором.

Вибір кутового дивана: типи, моделі

Місткий ящик для білизни. Розташовується, як правило, в бічній частині. Це звільняє від необхідності установки тумбочки або комода.

Великий, скоріше навіть величезний вибір різних моделей кутових виробів на перший погляд може лише ускладнити покупку. Однак це, навпаки, дозволяє вибрати ту модель, яка підійде саме під ваш тип приміщення і інтер’єр.

Читайте:   Твой ли это шкаф-купе, или что нужно знать перед покупкой

Типи кутових диванів

Моделі кутових виробів бувають П-подібними. У деяких випадках кутові їх частини можуть бути абсолютними різними у напрямку. Бувають дивани ще більш складної конфігурації, але вони вимагають великої кількості простору кімнати.

Існують так звані складові моделі диванів. Це дуже зручна конфігурація, адже вона дозволяє використовувати частини дивана як окремі елементи, незалежно один від одного.

Вибір кутового дивана: типи, моделі

Диван-куточок – вдалий вибір для вітальні

Універсальні типи кутових виробів є досить поширеним варіантом. Такі дивани можуть встановлюватися по обидві сторони, їх хвостова частина ставиться з будь-якого положення, що дозволяє не пристроювати меблі тільки до одного певного кутку кімнати.

На завершення варто сказати, що при виборі кутового дивана крім вимірів необхідно також слід перевірити принцип роботи механізму. Це особливо важливо, якщо планується використовувати меблі в якості спального місця. Також обов’язково перевірте спосіб монтажу хвостової частини, так як не всі моделі мають двосторонній варіант.Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*