Головна / Двері / Вибираємо броньовані вхідні двері: як забезпечити максимальний захист будинку?

Вибираємо броньовані вхідні двері: як забезпечити максимальний захист будинку?

Броньовані вхідні двері для захисту будинку

Максимальний захист від проникнення зловмисників в будинок забезпечать броньовані двері. Їх налічується 13 класів, і якщо 1-7 класи стійкі тільки до злому, то решта ще і до куль: вони оснащені додатковим захисним шаром з куленепробивного скла.

Які характеристики важливі при виборі?

Щоб підібрати дійсно якісні броньовані двері, слід орієнтуватися на наступні характеристики:

  • конструкцію;
  • матеріал виготовлення;
  • запірні механізми.

І на власний розсуд залишається зовнішній вигляд дверей, торгова марка і ціна. Не варто вибирати найдешевші двері – їх якість не забезпечить дому захист, на який ви розраховуєте. Але і дорогі двері не завжди виправдовують очікування.

Якщо необхідно замовити броньовані вхідні двері, то краще це зробити тут http://s-dveri.com.ua/bronovani-dveri.html. Ця компанія стане гарантом якості, яка вже 10 років спеціалізується на продажу найкращих таких виробів для захисту домівки. Всі пропоновані моделі в повній мірі володіють заявленими характеристиками, вони міцні, надійні і довговічні.

Броньовані вхідні двері для захисту будинку

Види металопрокату, який використовується при виготовленні

Кутові конструкції: в них коробку і полотно дверей виготовляють з різного металевого кутка. Так як їх встановлюють без другого притвору, то отвір стає менше всього на 2-3см. Зручні і прості моделі, що підходять для отворів шириною до 95 см.

Двері з гнутого листового профілю мають перевагу в ціні, але більш скромні за характеристиками. Після їх установки отвір стане менше на 10-15 см.

Броньовані вхідні двері для захисту будинку

Бронедвері з профільних труб займають проміжне положення. Товщина самих труб вдвічі більша, ніж у листового профілю. Конструкція більш міцна і жорстка завдяки ще й подвійному посиленню дверної коробки, стійкість до вигинів і крученню. Але і важить вона в два рази більше, ніж двері з листового профілю. Призначена для отворів більше 95 см, скорочує його ширину на ті ж 10-15 см. З оснащенням хорошими замками стане максимальним захистом.

Читайте:   Як вибрати бронедвері в квартиру

Конструктивні особливості

Стандартні броньовані двері виготовляють з двох листів сталі, які скріплені рамою зі сталевого прокату. Товщина сталевого полотна повинна становити не менше 3 мм, тоді як для звичайної металевої двері досить 1,5 мм. Між ними розташовуються ребра жорсткості у вигляді каркасу з квадратних труб. Порожній простір заповнюють тепло – і звукоізоляційними матеріалами.

Броньовані вхідні двері для захисту будинку

По периметру дверей повинен бути прокладений гумовий ущільнювач. Рівень шумоізоляції вказаний у сертифікаті.

Петлі тільки приховані, доповнені пристроями для запобігання знімання, наприклад, штирями. Що стосується замків, то краще віддати перевагу пристроям 3-4 класу і обов’язково різних типів. Необхідно, як мінімум, 2 замка, щоб ускладнити завдання їх відкриття. Для бронедверей добре себе зарекомендувала крабова система: з нею двері замикаються у всі 4 сторони.

Всі ці фактори необхідно враховувати при виборі бронедвері, щоб під її виглядом не придбати звичайні металеві двері. Особливого значення набуває і дотримання технології монтажу – навіть якісні двері при неправильній установці зламати не складе праці.Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*