Головна / Новини / Вивіз будівельного сміття – все, що вам потрібно знати про це

Вивіз будівельного сміття – все, що вам потрібно знати про це

Вивіз будівельного сміттяКожен капітальний ремонт будинку чи квартири передбачає прибирання відходів, будівельного сміття чи вивіз старих меблів. Чим більше купи битої цегли, бетону та плитки, тим гостріша проблема, що з ними робити. Сміття не відноситься до побутових відходів, тому його не можна викидати у побутове сміття або контейнери. Які існують способи позбутися сміття? Як організувати вивіз будівельного сміття? Про це ви можете прочитати у цій статті.

Що таке будівельне сміття?

Будівельне сміття – це відходи, що формуються у процесі проведення ремонту чи будівництва. Це може бути, наприклад:

  • зламані цегляні блоки,
  • черепиця,
  • кована плитка,
  • тонка штукатурка.

Будівельний закон ділить будівельне сміття на три групи залежно від матеріалів, які він містить.

Перша група – це фрагменти бетону, цегли.

Друга група – це змішані відходи, зазначені у першій групі. Ця група також допускає наявність фольги, пластикового пакування, ПЕТ-пляшок, дерева, брухту або скла.

Третя група – це розширення другої групи наявністю пакетів, відер після фарбування, полістиролу та інших вторинних ремонтних відходів.

Способи утилізації сміття

Будівельне сміття – один із найнеприємніших відходів. У приміщеннях він займає багато місця та виглядає не дуже естетично, а зберігати його у квартирі – нераціональна ідея. На щастя, є прості методи позбавлення цієї «проблеми».

Контейнери для сміття

Спеціальний контейнер для сміття можна орендувати у компанії, яка займається вивозом будівельного сміття. У такій ситуації ви можете вибрати ємність цікавої для вас місткості.

Самостійне вивезення сміття

Ви можете самі організувати вивіз будівельного сміття та здати сміття до пунктів прийому побутових відходів. Такі пункти діють у кожному місті. Адреси цих місць можна знайти на сайтах мерії чи муніципального управління.

Читайте:   Квартири від забудовника: головні переваги

Роздача сміття приватним особам чи компаніям

Ви можете знайти таку рекламу на місцевих порталах чи газетах. Також можна особисто виїхати в зону нових інвестицій у будівництво – там оголошення про приймання щебеню потрібно розмістити на парканах чи рекламних щитах.

Вивіз будівельного сміття

Як виглядає вивіз будівельного сміття?

Оренда контейнера для сміття – це, безумовно, найпростіше вирішення проблеми зі сміттям, що накопичується на вашій території. Перед тим, як орендувати контейнер, необхідно:

  • приблизно оцінити кількість відходів,
  • визначити їх характер (використовувати класифікацію будівельного сміття).

Компанія, що здає в оренду контейнери для сміття, надасть вам контейнер відповідного розміру та призначення. У узгоджений час у вас заберуть заповнений бак і доставлять у призначене місце.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*