Головна / Вікна / Як обрати якісні вікна?

Як обрати якісні вікна?

Як обрати якісні вікна

Давно відомо, що економія повинна бути розумною. Інакше можна не лише вкласти кошті в неякісну послугу чи товар, але й керуючись бажанням зекономити, нанести шкоди. Однак, не завжди обираючи дорожчий продукт чи послугу отримуєш високу якість. Дуже гостро питання правильного підбору якісних металопластикових вікон стоїть перед кожним, хто бажає оновити та утеплити свою оселю. Спробуємо розібратися в питанні пластикових вікон.

Якість – поняття відносне. Важко сказати чи якісне вікно, оцінюючи його на перший погляд. Адже кожне вікно схоже на інше: прозоре скло, гумові вставки, металеві деталі, пластиковий профіль. Коли поруч поставити високоякісне металопластикове вікно та вікно економ класу, то різницю не професійним оком не помітно. А різниця є, величезна, років так в десять примірного користування першим. На вік служби впливає також спосіб монтажу, умови виготовлення, матеріал. Тому радимо обирати професіоналів, наприклад, спеціалісти компанії Ковчег більше 15 років працюють в цьому напрямку https://kovcheg-ua.com/ і пізнали всі аспекти та особливості цієї сфери.

Як обрати якісні металопластикові вікна

Людина без досвіду обирає вікна за ціною, не зважаючи на низку якість. Кожен працівник компанії, що займається продажом та монтажем пластикових вікон буде запевняти Вас, що його вікна найякісніші і не мають різниці з тими, що рази в два дорожчі. Запитайте у такого фахівця державний документ якості. Чи керується виробництво Державними стандартами по виробництву вікон та склопакетів?

Які документи повинні бути у виробника металопластикових вікон

В Україні існують спеціальні Органи із сертифікації, що відповідають за дотримання всіх вимог при виробництві. Такі структури мають акредитацію Держспоживстандартів. Існують також Державні будівельні норми та Державні стандарти України, якими керуються виробники. Лише при дотриманні кожного пункту видається сертифікат відповідності. Без такого сертифікату не погоджуйтесь на послуги виробника навіть за спокусливою ціною. До Вас, скоріш за все, також доходили розповіді, коли знайомі після кількох місяців користування новенькими вікнами, мали терміново шукати нову компанію по виробництву через низьку якість попередньо вставлених. Завдяки величезному досвіду роботи з замовниками пластикових вікон таких ситуацій не виникало при замовленні вікон у компанії Ковчег. Каталог продукції, з якою працює компанія, ви можете переглянути по цьому посиланню: https://kovcheg-ua.com/categori/okna-i-dveri/.

Читайте:   Как легко и просто просчитать цену пластикового окна с помощью он-лайн калькулятора

Потурбуйтесь про безпеку своїх рідних та про власне здоров’я. Запитайте у виробника Сертифікат відповідності та Санітарно-епідеміологічний висновок, який обов’язково має бути у професіоналів. Чи шкідливий матеріал, з якого виготовлено вікно? Чи немає шкідливої взаємодії пластику з сонячними променями? Як новеньке пластикове вікно може вплинути на вашого малюка? Чи не викликає алергію? Спеціалісти можуть усно запевнити Вас, що все безпечно та екологічно, але ж документ з необхідними підписами та печатками більш переконливо виглядає.

Властивості пластикового вікна

При випробуваннях зверніть увагу на теплопровідність, звукоізоляційні якості, здібності гідроізоляції, світлопроникності, шумоізоляції, щільність стиків. Це основні властивості які є ключовими при виборі вікон. Міцність зварювальних швів можна перевірити при значному на них навантаженню. При низькій якості виникають маленькі тріщини. В разі виникнення такого дефекту виробник має замінити вікно чи переробити його. Тріщини говорять про недотримання норм при виробництві, що можна назвати виробничим дефектом.

Як обрати якісні металопластикові вікна

Монтаж металопластикового вікна

До монтажу металопластикових вікон також є вимоги. Повинні використовуватися спеціальні матеріали, точки кріплення мають певне розташування, сам монтаж має виконуватися при температурі не нижче 150 градусів по Цельсію. Вставляють вікна на спеціальні металеві пластини. Використання тонких профілей, що зазвичай використовують при встановленні гіпсокартону,  – заборонено. Через недотримання норм при встановленні вікна, навіть високоякісного, в місцях між вікном можуть виникати протяги та пліснява.

Тому обирайте якісних виробників та професіоналів, що працюють з гарантією. Скупий платить двічі, а економити на власному здоров’ї та безпеці рідних и близьких не можна. Вибравши якісні металопластикові вікна Ви на довгі роки наперед вирішите питання тепла та затишку у власній оселі.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*