Головна / Будівництво і ремонт своїми руками / Як убезпечити себе при будівництві та ремонті?

Як убезпечити себе при будівництві та ремонті?

Як убезпечити себе при будівництві та ремонті?

Всі ми знаємо, що під час руху автомобіля, всі пасажири повинні бути пристебнуті, що вирушаючи в ліс, краще закривати голову, а що ж необхідно захистити себе на будівництві або під час ремонту? Сьогодні ми і поговоримо про це.

Перше, що необхідно, якщо ви вирішили самостійно будувати будинок або робити ремонт, це обзавестися засобами захисту, які допоможуть убезпечити ваше перебування в приміщенні, де проводяться роботи.

Важливо не ігнорувати цей момент, так як на будівництві можливо отримати дуже важкі травми і завдати шкоди своєму здоров’ю. Не менш важливо знати куди звернутися якщо все таки ви травмувалися, одним з сервісів пошуку лікаря фахівця є доктора юа, на якому можливо записатися на прийом онлайн або замовити безкоштовний дзвінок.

Будівельна каска

Ця річ просто необхідна тоді, коли ви займаєтеся будівництвом стін, перегородок і перекриттів, а також при будівництві заміських будинків. Каска допоможе вам уникнути травм, пов’язаних з падінням важких предметів вам на голову.

Захисні рукавички з брезенту

Без рукавичок з брезенту, створених спеціально для будівельників, зварювальників та інших потенційно небезпечних професій, просто неможливо уявити собі процес ремонту. Вам постійно потрібно буде захищати свої руки від попадання на шкіру іскор від зварювання, осколків при різанні скла і плитки і так далі.

Створені зі спеціального волокна, обробленого особливим просоченням, ваші руки будуть надійно захищені і ви убезпечите себе від безлічі можливих травм. Ви можете купити рукавиці брезентові ціна на які досить прийнятна.

Респіратор або напівмаска

Дуже корисна і просто необхідна річ під час штукатурних робіт, шліфування та інших операцій, під час яких утворюється велика кількість дрібних часток пилу, стружки та інше, що може утруднити дихання.

Читайте:   Как купить рабочую одежду. Правовые вопросы при выборе

Захисні окуляри

Обов’язково застосовувати захисні окуляри під час зварювальних робіт і при різанні плитки, металу, дерева.

Захисні окуляри

Навушники

При роботах з підвищеним рівнем шуму слід обов’язково одягати спеціальні навушники, які убезпечать вас від неприємних наслідків зі слухом, які згодом можуть призвести до глухоти.

Спеціальне взуття з посиленим носком

Таке взуття захистить ваші ноги від падіння на них важкого предмета, що на будівництві не рідкість, тому раджу вам його придбати.Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*