Головна / Двері / Як вибрати бронедвері в квартиру

Як вибрати бронедвері в квартиру

Як вибрати бронедвері в квартируНайчастіше вхідні двері в квартиру називають бронедвері, але насправді правильніше її називати металевими або сталевими.

Металеві двері в нашій країні дуже поширені, на відміну від Штатів чи Європи, де вони є дивиною.

Оскільки в нашій країні мало розвинені системи сигналізації, відеоспостереження в квартирах, сталеві двері дійсно необхідна річ. Також і спеціальні органи не мають можливості виділити по міліціонеру і поставити біля кожної квартири. Тому нам і доводиться розраховувати лише на свої сили і ставити бронедвері.

Популярність металевих дверей дуже велика, особливо в наш неспокійний час.

Вас цікавить як вибрати бронедвері? Зверніть увагу на металеві двері для квартири від компанії «Світ дверей». Ви зможете замовити бронедвері у Києві з якісною фурнітурою як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Також можливе замовлення таких дверей по вашим розмірам та іншим параметрам.

Вибирайте такі вироби, щоб вони відповідали таким вимогам:

  • Якісно виготовлена;
  • Якісні матеріали;
  • Якісна фурнітура та надійні замки;
  • Красива обробка, яка має високу звуко – і теплоізоляцію.

Попит народжує пропозиції і в Україні, на жаль, дуже багато сталевих дверей виготовляють дуже низької якості, то є підробки, гаражного виробництва.

Майже всі металеві двері імпортного виробника, які знаходяться на ринку – ширвжиток. Румуни, китайці і навіть ізраїльтяни – всі готові запропонувати продукцію свого виробництва, яка навіть не дивлячись на красивий зовнішній вигляд, нічого істотного собою не представляє. З цього й виходить, що ми робимо вибір без вибору.

Металевих дверей безліч, але якісних, з хорошими замками, з високою стійкістю до взлому дуже мало. Виробники через погоні за дешевизною ставлять далеко ненадійні замки, а часом навіть ваш старий замок може виявитися набагато надійніше, ніж той, який стоїть в новій.

Читайте:   Як встановити міжкімнатні двері

Також не особливо прагнуть і українські виробники і йдуть шляхом здешевлення, роблячи гнуті консервні банки, або використовуючи старі дідівські методи. У вхідних дверях нашого покоління повинні чітко дотримуватися всіх норм ДСТУ, належним чином витримані вимоги щодо пожежостійкості, теплоізоляції і звукоізоляції.

Ще може бути варіант, коли металоконструкція виконана добре, але зекономили на замках, тобто на захисті. Тому якщо ви хочете придбати дійсно хороші сталеві двері потрібно вміти самому розбиратися в замках, а також методи, за допомогою яких їх можна розкрити.

Якщо ви не володієте такими знаннями або у вас просто немає на це часу, звертайтеся до фахівців компанії «Світ дверей» mirdverei.kiev.ua. Працівники фірми допоможуть вам підібрати дійсно якісні і надійні бронедвері, які прослужать вам дуже довгий час, надійно захищаючи від зловмисників.Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*