Головна / Як побудувати дім / Які гаражні ворота краще вибрати

Які гаражні ворота краще вибрати

Які гаражні ворота краще вибрати

На даний момент ринок пропонує широкий асортимент продукції всіляких різновидів і дизайну гаражних воріт. Як наслідок, вибрати навскидку відповідний за якістю і властивостями продукт неможливо без детального вивчення їх паспортних характеристик. Розглянемо основні види воріт і проведемо деякі порівняння їх конструкції з боку звичайного власника гаража.

Основними функціями гаражних воріт є:

  • забезпечення збереження автомобіля;
  • легкість заїзду і виїзду;
  • Зручність входу власника гаража;
  • Безпека конструкції воріт, як власнику, так і людям, які перебувають біля воріт;
  • Теплоізоляційні властивості.

За способом відкривання гаражні ворота діляться на такі типи: розпашні, складні, ролетні, підйомно-поворотні, відкатні.

Розпашні ворота

До розпашних воріт відносять класичні ворота, які є найпростішими по конструкції, і характеризуються легкістю монтажу і забезпечують хорошу теплоізоляцію. З недоліків таких воріт виділяють погану видимість при виїзді з гаража внаслідок розкритих стулок.

Розпашні ворота

Також такий тип воріт схильний до легкого несанкціонованого проникнення, внаслідок того, що всі запірні пристрої знаходяться зовні воріт. Одним з простих рішень проблеми безпеки є установка вхідних дверей в одну зі стулок, внаслідок чого для проникнення в гараж, зловмиснику буде необхідно провести злом також внутрішнього замку.

Гаражні ворота складного типу

Складний вид воріт має деякі переваги перед першими. Зокрема, кут огляду складних воріт значно кращий через зменшення ширини стулок. Виготовлення таких воріт відбувається з використанням різних матеріалів: металевих листів, дощок, різноманітні будівельні матеріали, металопрокат, панелі.

Теплоізоляційні властивості складних воріт поступаються класичним, що пояснюється їх конструкцією. Для збільшення безпеки в одну стулку воріт вбудовують двері, при цьому всі запірні пристрої встановлюються всередині гаража.

Читайте:   Квартири в нових будинках: плюси і мінуси

Найбільш захищеною і зручною конструкцією для гаражів на сьогоднішній день є тип воріт з підйомно-поворотним механізмом. Ворота такого типу виготовляються з досить дешевих матеріалів, мають можливість недорогої автоматизації, теплоізоляція їх також на високому рівні.

Відкатні і підйомно-поворотні ворота

Відкатні ворота з верхньою і нижньою опорною балкою рідко зустрічаються в конструкціях приватних гаражів, так як володіють рядом критичних недоліків, таких як низький рівень теплоізоляції, ускладнена експлуатація в зимовий період, необхідність великої кількості простору для відкату воріт. Також захищеність від проникнення таких воріт недостатня. З переваг таких воріт виділяють дешеві механізми автоматизації і можливість вбудовування додаткової хвіртки прямо в стулку.

Схожі за конструкцією, але мають деяку перевагу відкатні секційні ворота від компанії CAME https://garazhnievorota.kiev.ua/. За всіма технічними характеристиками вони аналогічні відкатним воріт, але у них вирішена проблема використання додаткового простору під час відкриття воріт.

Ідентичні по параметрам і схожі по конструкції воріт секційного типу – підйомно-поворотні, єдиною відмінністю яких є напрямок руху стулки воріт, які рухаються з вертикального в горизонтальний напрям.

Підйомні вертикальні і ролетні ворота

На сьогодні надійною конструкцією вважаються підйомно-вертикальні гаражні ворота. Явні недоліки у такого типу воріт відсутні. Також є можливість обладнання в стулці додаткових дверей.

ролетні ворота

Для створення привабливого зовнішнього вигляду фасаду будівлі використовують ролетні ворота, які відкривають широкі можливості дизайнерським рішенням. Також вони не мають недоліків властивих в класичних і відкатних воротах, володіючи при цьому відмінними показниками теплоізоляції.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*