Головна / Сад та Город / Якісний посадковий матеріал: гарантія схожості і збереження сортових ознак

Якісний посадковий матеріал: гарантія схожості і збереження сортових ознак

Якісний посадковий матеріал

Землеробство – заняття ризиковане: невідомо, як поведе себе примхлива погода, чи вдасться впоратися з навалою шкідників та хвороб. Та й крім цих глобальних проблем в ході “битви за урожай” виникає безліч питань, що вимагають негайного вирішення.

І все-таки, основний фактор отримання стабільно високих врожаїв-це хороше насіння. Можна без кінця рихлити землю, ретельно удобрювати її, ліквідувати всі бур’яни, але врожаю так і не дочекатися, якщо насіннєвий матеріал втратив схожість або ще гірше – заражений якоюсь хворобою.

На сайті https://agrolife.ua/ компанія AgroLife пропонує тільки якісний посадковий матеріал перевірених світових брендів. Працюючи вже на протязі тривалого часу, компанія стала одним з головних постачальників насіння, добрив і супутніх товарів на території України.

Оптовим і роздрібним покупцям через мережу фірмових магазинів в інтернет-магазині пропонується широкий асортимент насіння і саджанців, засобів захисту, грунтосумішей і садового інвентаря. Серед квіткових культур досить сортів, що користуються стійким попитом і новинок, які зможуть здивувати навіть професіоналів.

Квіти представлені і по сортах, і у вигляді міксів, де змішані різні забарвлення одного виду. Крім насіння овочів в асортиментному переліку знайшлося місце озимому часнику, цибулі посадкової та насіння різних квітів.

Багатьох городників зацікавить пропозиція купити готові “корзини” з певним набором овочевого насіння. Наприклад, в борщову входять по кілька сортів буряка, моркви, капусти, а також цибуля, квасоля і зелень. Порадує і огірковий кошик, в якій підібрані самозапильні і бджолозапильні сорти.

Чудові троянди найдивовижніших забарвлень адаптовані до кліматичних умов України, саджанці проходять найсуворіший контроль якості і відповідають найжорсткішим вимогам. Компанія відповідає за якість пропонованого посадкового матеріалу і це стосується не тільки троянд, але і плодових дерев, ягідників, трав’янистих рослин, лілійників і навіть пеларгоній.

Читайте:   Найбільш урожайні сорти томатів: які самі великоплідні сорти томатів

Не обділені увагою і шанувальники газонів: представлені суміші газонних трав для затінених ділянок, посухостійкі, для ігрових і спортивних майданчиків; до них пропонуються і відповідні підживлення. Компанія гарантує 100% схожість свого насіння, їх активний розвиток при правильному догляді.

На сайті і в магазинах компанії регулярно проводяться різні акції: наприклад, сезонні. Це дозволяє не відмовляти собі в покупці нових рослин і економити сімейний бюджет. Крім цього на сайті викладені пізнавальні статті з порадами фахівців з питань вирощування рослин та догляду за ними. Замовлення оперативно і акуратно комплектуються, а різні способи оплати дають можливість вибрати найбільш зручний варіант розрахунку і доставки.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*