Головна / Побутова техніка для дому / Яку карту пам’яті вибрати для телефона, фотоапарата або планшета

Яку карту пам’яті вибрати для телефона, фотоапарата або планшета

Карта пам’яті – це знімний носій даних, який використовується в мобільному обладнанні. Накопичувачі відрізняються один від одного не тільки ємністю, а й швидкістю запису. Цей посібник допоможе розібратися, яка карта найкраще підходить для вашого пристрою.

SD, SDHC, SDXC – який стандарт вибрати?

Карти пам’яті – це винахід, який присутній на ринку електроніки вже не одне десятиліття. Немає сенсу перераховувати всі моделі, створені за останні роки, адже від їхнього розмаїття може запаморочитися в голові. Варто обговорити ті, які широко використовуються і все ще доступні на ринку.

Є три основні типи карт, що відрізняються об’ємом:

  • карта пам’яті SD – ємністю до 2 ГБ;
  • карта пам’яті SDHC – ємністю від 4 Гб до 32 Гб;
  • карта пам’яті SDXC – від 64 ГБ до 2 ТБ.

Другий параметр, на який варто звернути увагу, це клас карти пам’яті. Простіше кажучи, цей параметр визначає швидкість, з якою ви зможете зберігати фотографії, передавати дані і записувати відео. Найнижчий клас – 2, а найвищий – 10. Як неважко здогадатися, що вища оцінка, то краще. Якщо потрібна карта для дрона, то вибрати класний варіант допоможуть тут https://www.aks.ua/catalog/karta-pamyati/naznachenie/dlya-drona.

Яку карту пам’яті для телефону вибрати?

Нові моделі смартфонів мають вбудовану пам’ять великої ємності. Однак з часом цього обсягу може бути недостатньо, тому більшість моделей дають змогу розширити доступну пам’ять картою microSD. Важливо знати, який максимальний об’єм зовнішньої пам’яті може підтримувати ваш телефон, перш ніж приступати до вибору.

Читайте:   Що таке тандир? Який тандир вибрати? Особливості використання

Карта пам’яті microSD – це не що інше, як зменшена версія SD-карти. Якщо у нас смартфон нового покоління, то краще купити дорожчу карту з більш високим класом, тому що продукти старого типу можуть значно уповільнювати роботу телефону.

Скільки коштує карта пам’яті? Чому не варто на цьому економити?

Багато аксесуарів для мобільних пристроїв можуть відрізнятися за ціною і якістю. Однак тільки покупка у перевіреного постачальника може гарантувати, що ви отримаєте хороший продукт за оптимальною ціною. Додатково при виборі якісної карти ви можете розраховувати на більш тривалу гарантію від виробника. Багато карт пам’яті мають 10-річний термін служби.Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*