Головна / Дизайн ділянки / Асфальтування у Києві та Київській області

Асфальтування у Києві та Київській області

Асфальтування доріг

Асфальтування доріг, під’їзних шляхів, вимощення будівель, пішохідних доріжок, тротуарів, майданчиків та інших дільниць – важливий етап благоустрою території . При цьому не тільки покращується вид об’єкта, але також знижується рівень зносу техніки, а також зводиться до мінімуму ризик травмування людей.

Асфальтування територій, виконане за всіма правилами, полегшує переміщення між об’єктами, що розташовані на них, знижує знос техніки. Крім того, якісно покладений асфальт легко очищується від забруднень, що знижує витрати на збирання.

Грамотне укладання дорожнього покриття передбачає експлуатацію спеціальної техніки, оснащення та матеріалів. Роботи мають виконувати профільні спеціалісти. Асфальтування виконується в наступному порядку:

Підготовка періметра. Насамперед усуваються забруднення та каміння. Після цього поверхня робиться рівною. Формування базового шару. Фундаментом стає щебінь або гравій, покладений на піщану подушку. У деяких випадках використовують бетонну основу, але його застосування уповільнює процес виконання будівельних робіт. Укладання асфальту. На підготовлений фундамент заливають бітум. Для рівномірності покриття та вирівнювання поверхні використовують катки або ручні засоби для виконання цієї задачі. Комплекс оздоблювальних робіт. Краї дороги огороджують бордюрами чи іншими елементами.

Асфальтування виконується з урахуванням таких правил:

  1. Заборонено виконувати завдання у негоду. Асфальт не можна укладати на вологу поверхню.
  2. Температура бітуму має бути не менше 60 градусів.
  3. Коли на вулиці холодніше за +10 градусів, краще утриматися від виконання дорожніх робіт.

Ціна на асфальтування дороги під ключ визначається такими параметрами:

  1. Протяжністю шириною та рельєфом ділянки, на якій укладається асфальтове покриття.
  2. Особливостями ґрунтів (щільність, структура, рівень ґрунтових вод).
  3. Інтенсивність експлуатації дороги.

Компанія «Стодоріг» виконає якісне асфальтування у Києві та Київській області під ключ. Усі роботи проводяться під керівництвом досвідчених фахівців, а використання сучасної техніки дає змогу мінімізувати терміни реалізації проекту за збереження високої якості.

Читайте:   Садові гойдалки з металу. Варіанти і фото, як зробити своїми руками

Укладання асфальту виконується відповідно до вимог ДСТУ.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*