Головна / Вікна / Чи можна ставити пластикові вікна взимку?

Чи можна ставити пластикові вікна взимку?

Можно ли ставить пластиковые окна зимой?

Заміна вікон в будинку взимку – процес цілком реальний і безпечний. Головне – дотримуватися правила зимової установки і здорового глузду. Як же правильно проводити заміну вікон в зимовий період?

Установка вікон взимку: важливі аспекти

Установка пластикових вікон – важлива складова в такому обов’язковому процесі, як утеплення будинку та підвищення його енергоефективності. Якщо ви не встигли поміняти старі вікна на нові в теплу пору року, то монтаж пластикових вікон взимку цілком припустимо. Сам процес при цьому буде трохи складніше, але особливого дискомфорту не заподіє, особливо якщо морози будуть не дуже великими.

Вкрай не рекомендується міняти вікна при температурі повітря нижче -15 градусів!

При такому морозі починає замерзати і стає крихкою монтажна піна, тому як слід загерметизувати вікно не вийде.

Можно ли ставить пластиковые окна зимой?

Що потрібно знати при установці пластикових вікон взимку

Існує міф, що при зимовій заміні вікон може істотно охолонути повітря в будинку і зіпсуватися побутова техніка. Він не має під собою ніяких підстав.

Досвідчені фахівці можуть замінити вікно приблизно за півгодини, а за цей час температура в кімнаті не суттєво знизиться.

Можно ли ставить пластиковые окна зимой?

Крім того, багато монтажники встановлюють спеціальні перегородки, які не дають холодному повітрю проникнути ззовні. Звичайно, взимку не варто міняти одночасно вікна в декількох приміщеннях одночасно.

Також часто озвучується побоювання, що віконні профілі з ПВХ на морозі можуть замерзнути і стати крихкими. Це дійсно так, але проблема легко вирішується, якщо прогріти вікно перед установкою за допомогою теплової гармати або побутового фена.

А ось чого взимку точно не варто робити, так це починати капітальний ремонт із заміни вікон. В процесі проведення оздоблювальних робіт, монтажу підлоги та інших будівельних процесів вікна можуть отримати незворотні ушкодження.

Читайте:   Римська штора в різних кімнатах

Можно ли ставить пластиковые окна зимой?

Їли ви здійснюєте заміну вікон не самостійно, а за допомогою фахівців, то взимку це робити навіть вигідніше.

У цей час багато будівельні фірми простоюють без замовлень. У вас з’являється можливість не тільки отримати якісну роботу, але і суттєву знижку на послуги.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*