Головна / Вікна / Чому варто встановити пластикові енергозберігаючі вікна у себе вдома?

Чому варто встановити пластикові енергозберігаючі вікна у себе вдома?

З кожним роком комунальні послуги лише зростають, тому люди шукають способи заощадити: економні лампочки, обігрівачі, пластикові енергозберігаючі вікна.

Сьогодні про переваги вікон з енергозберігаючим склопакетом розповість український виробник «Вікнаград».

Що таке енергозберігаюче вікно?

Пластикове енергозберігаюче вікно – це пластиковий склопакет, який, завдяки певним модифікаціям, перешкоджає теплообміну між житловою кімнатою та вулицею. Подібна технологія дозволяє підтримувати в квартирі однакову температуру і взимку, і влітку з мінімальним застосуванням додаткового обладнання, як от котел або кондиціонер.

Чому варто встановити пластикові енергозберігаючі вікна у себе вдома

Існує кілька основних методів поліпшення характеристик вікна, які зроблять із звичайного склопакета економний:

  • Напилення на зовнішню скляну поверхню оксиду металу. Часто для цього вибирають срібло або олово. Найчастіше оксид металу наноситься на скло на стадії виробництва металопластикової конструкції.
  • Спеціальна плівка з напиленням. Схема така ж, як і при нанесенні на оксиду металу, але технологія нанесення відрізняється.

Незалежно від способу, кінцевий результат ідентичний. Енергозберігаюче євровікно однаково результативне взимку і влітку. Взимку скляна поверхня не «випускає» тепло з будинку. А влітку оберігає кімнату від вуличної спеки, тому необхідність штучно підтримувати необхідну температуру в кімнаті зменшується. А значить, скорочується споживання ресурсів.

Переваги енергозберігаючих вікон

Виробник «Вікнаград» погоджується, що ціна на енергозберігаючі вікна вища, ніж у звичайних аналогів. Часто клієнти не розуміють, за що платити більше? Адже, ззовні вікна виглядають абсолютно однаково. Тож розкладаємо по полицям переваги металопластикових енергозберігаючих вікон від «Вікнаград».

Теплоізоляція

Основна перевага вікон з енергозберігаючим склопакетом – це їх відображаюча здатність. Звичайне скло швидко нагрівається і остигає. Через це взимку, коли на повну потужність працюють опалювальні системи, частина тепла йде на опалення вулиці. Термоізоляційне покриття мінімізує випромінювання тепла в зовнішнє середовище. За таких умов підтримувати комфортну температуру в квартирі легше, а батареям не обов’язково працювати на повну потужність.

Читайте:   Як і чим захистити пластикові вікна від злому

Влітку ж кімната буде захищена від перегрівання. Хоча сонячне світло проникатиме в квартиру, велика частина тепла відбиватиметься назад на вулицю. Звичайно, таке пластикове вікно не гарантує, що в квартирі буде холодно, але нагріватися кімната в спеку буде набагато повільніше.

Легка вага

Енергозберігаючі доповнення не збільшують загальну вагу вікна і при цьому можуть застосовуватися до різних варіацій склопакета. Спеціалісти «Вікнаград» пояснили нам просту арифметику – однокамерне енергозберігаюче вікно буде більш «гарячим» за стандартну двокамерну модель більш, ніж на 20%. Тож виходить, що вага однокамерного енергозберігаючого профілю набагато менша за вагу 2х та 3-камерних класичних металопластикових профілів. Саме тому така конструкція підійде для установки в будь-який будинок, навіть на «легких» стінах.

Відсутність конденсату

Утворення конденсату відбувається через перепади температур ззовні та всередині приміщення. Звичайний склопакет швидко охолоджується, тому при зіткненні з теплим повітрям і високою вологістю на його поверхні з’являються краплі води. Енергозберігаючі склопакети взимку не будуть такими холодними, як стандартні. Тому зникає проблема з перепадом температур, який провокує утворення конденсату.

Захист від вигорання

Захист від вигорання кольорів на тканинах, меблях, шпалерах і картинах відбувається через занадто яскраве світло. Енергозберігаючі пластикові вікна вирішують і цю проблему. Вони не лише припиняють теплообмін, а й дещо приглушують яскравість сонячних променів. Людині зміна навряд чи здасться помітною, проте велика частина речей навіть при постійному знаходженні на підвіконні з освітленої сторони буде довше зберігати свій яскравий відтінок.

Більше детально про українського виробника «Вікнаград» та його енергозберігаючі вікна можна прочитати, перейшовши за посиланням https://viknagrad.com/


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*