Головна / Рослини на ділянці / Де краще купити саджанці плодових дерев з гарантією якості

Де краще купити саджанці плодових дерев з гарантією якості

Саджанці плодових дерев

Якість посадкового матеріалу – ось головна проблема, яка, насамперед, хвилює кожного садівника. Адже якщо створити оптимальні умови для росту плодових дерев важко, але цілком можливо самостійно, то на закладені з самого спочатку в саджанці «риси характеру» дачник вплинути ніяк не може.

Купівля саджанців плодових дерев на ринку – своєрідна лотерея: замість обіцяних краснощоких яблук можна виростити кислі дички, а запевнення продавця, що ви будете збирати відрами найсолодший чорнослив, виявляться всього лише красивою казкою.

Що ж робити? Залишається купувати саджанці в плодових розсадниках або авторитетних інтернет-магазинах, які не один рік займаються їх продажем і гарантують стовідсоткову якість реалізованої продукції, наприклад, florium.ua.

Крім перевірених часом і мінливою погодою популярних сортів плодових дерев регулярно з’являються нові види саджанців, які завдяки своїм чудовим характеристикам відразу стають хітами продажів.

Яким же асортиментом може порадувати дачників цей інтернет-магазин? Саджанці груш і яблук, вишні та черешні, слив, персиків і абрикосів – ось пріоритети магазину.  Але про деякі, особливо привабливі, хочеться розповісти докладніше.

яблуня Мутсу

Яблуня Мутсу

Серед яблунь виділяється своїми якостями яблуня Мутсу. Мутсу яблуня зимового сорту, плоди дозрівають в першій половині жовтня, термін зберігання до 5 місяців, середня врожайність, плоди великі. Високі смакові якості зберігаються у яблук цього сорту до пожовтіння шкірки.

Яблука сорту «Гала Шніга»

Яблука сорту «Гала Шніга»

Яблука сорту «Гала Шніга» цінуються кулінарами, мають масу корисних мінералів, вітамінів і п’яту частину добової норми клітковини, в свіжому вигляді можуть зберігатися тривалий час.

Сорт «Чемпіон Рено» порадує соковитими плодами вже на третій рік після посадки, плоди цього низькорослого зимостійкого сорту зберігають первісний смак до 5 місяців зберігання.

Груша великоплідна «Ноябрська»

Груша великоплідна «Ноябрська»

Любителів груш порадує сорт «Осінь Буковини» своєю схильністю до самозапилення, морозостійкістю і хорошою віддачею врожаю, а великоплідна «Ноябрська» груша при зберіганні в холодильнику, ще й у травні здивує своїм ніжним ароматним смаком.

Читайте:   Як виростити примулу з насіння в домашніх умовах

Неможливо не сказати і про персики. Вже в червні можна насолоджуватися раннім сортом «Фаворит Мореттіні». Відмінні результати показує адаптований ранній сорт «Память Шевченко» — вже на 3-4 рік він дає 35-50 кг плодів з дерева, а перші плоди можна отримати вже на другий рік.

Рум’яний і ніжний абрикос «Ерлі Блуш» здивує величиною своїх плодів – до 75 г, а його кісточка легко відділяється від м’якоті.

Високоврожайний сорт черешні «Крупноплідна»

Високоврожайний сорт черешні «Крупноплідна»

Ну і нарешті, черешня. Унікальний високоврожайний сорт «Крупноплідна» цінується за раннє дозрівання, висока якість плодів (вагою до 8 м) і стійкість до хвороб. Врожайність цього високого дерева до 70 кг.

Асортимент саджанців плодових дерев постійно поповнюється і вибрати можна якісні саджанці на будь-який смак і з будь-якими потрібними характеристиками.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*