Головна / Побутова техніка для дому / Де замовити ремонт пральних машин в Житомирі?

Де замовити ремонт пральних машин в Житомирі?

Сьогодні пральна машина є в кожному будинку та квартирі, і це не предмет розкоші, а техніка першої необхідності. Але якщо техніка ламається, закономірно виникає питання а де можна замовити терміновий ремонт пральної машини в Житомирі? Професійний та терміновий ремонт пральних машин проводить компанія Майстер-Профі, тому можете сміливо дзвонити нам та замовляти виклик майстра додому.

ремонт пральних машин в Житомирі

Які поломки ми усуваємо?

Якщо говорити про те, хто і де ремонтує прання у місті Житомирі, то майстри компанії Майстер-Профі ремонтує всі моделі пральних машин, від будь-якого виробника, навіть ті, які вже зняті з виробництва. З якими поломками працює кожен професійний майстер з ремонту пральних машин у Житомирі працює з наступними, найчастішими поломками та несправностями.

  • Заміна/відновлення роботи помпи.
  • Проводимо очищення, заміну фільтрів та патрубка, визначаємо та видаляємо сторонні предмети.
  • Відремонтуємо або замінимо на новий зливний/заливний шланг.
  • Замінимо на новий ТЕН і відремонтуємо або замінимо новий мотор пральної машини.
  • Відремонтуємо дверцята пральної машинки – замінимо скло або манжети, ручку.
  • Поміняємо або відремонтуємо плату керування, підшипники або амортизатори, привідний тип ремінь, проведемо інші види ремонтних робіт.

ремонт пральних машин в Житомирі

Як ми проводимо ремонт прання?

Якщо вам потрібен терміновий ремонт пральної машини в Житомирі – звернення до професіоналів буде вірним рішенням. І якщо ви звертаєтеся до нашої компанії Майстер-Профі, ви можете бути впевнені, що всі ремонтні роботи будуть проведені на професійному, високому рівні, і техніка прослужить вам ще досить довго.

Якщо клієнту потрібен ремонт пральної машини у Житомирі, йому достатньо набрати наш контактний телефон: 38-099-434-79-83 та оформити заявку на виїзд матера за вказаною адресою. Наші майстри прибудуть на виклик у вказаний час та дату, мав при собі необхідні для діагностики/ремонту інструменти, проведуть огляд та за фактом виявленої поломки – усунуть її. Плюс до всього, наш режим роботи: пн.-вс. 8:00-21:00 дозволить оперативно прийняти заявку, виїхати до клієнта та усунути поломку.

Читайте:   Як правильно вибрати вбудовану електричну духову шафу

На практиці більшість робіт наші майстри проводять вдома у замовника, і тільки в особливо складних випадках – самотужки та автомобілем транспортують до майстерні. Клієнт у цьому випадку не платить нічого. Щодо такого питання як ціни на ремонт, то попередню вартість ремонту озвучить менеджер при першому спілкуванні з клієнтом у телефонному режимі, але остаточна вартість – вона озвучується після огляду та діагностики техніки, встановлення поломки. Ми намагаємось встановлювати оптимальні розцінки на ремонт, але варто відзначити, що багато що визначено самою поломкою, її складністю та обсягами робіт.

Якщо клієнт згоден з озвученою розцінкою на ремонт – майстер розпочинає ремонт. У ремонті наші фахівці використовують нові, оригінальні деталі, тому на всі ремонтні роботи, встановлені вузли ми надаємо гарантію, термін якої варіює від кількох місяців і до року. Щодо цього багато що визначено складністю поломки, обсягами ремонту.

ремонт пральних машин в Житомирі

Після завершення ремонтних робіт, наш фахівець в обов’язковому порядку перевірить працездатність техніки та проінструктує користувача з усіх питань правильної експлуатації пральної машини, регулярності проведення ТО. Все це дозволить машині прослужити ще довгий термін, працюючи злагоджено та без збоїв.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*