Головна / Стіни / Декор з пінопласту для фасаду

Декор з пінопласту для фасаду

Фасадний декор з пінопласту має привабливу вартість. Крім того, такі вироби мають оригінальний зовнішній вигляд.

Декор з пінопласту для фасаду

Декоративні елементи, незважаючи на невисоку вартість, по своїй надійності, стійкості, тривалості експлуатації, не поступаються декору, виготовленому з інших будівельних матеріалів.

Декор з пінопласту для фасаду

Відмінні риси декорації з пінопласту

Декорації з пінопласту для фасаду виробляють шляхом заливання в спеціальні форми.

Увага! При монтажі пінопластових виробів на фасаді будинку, необхідно застосовувати спеціальне захисне покриття.

Воно необхідно для підвищення стійкості виробів з пінопласту до зовнішніх негативних дій, збільшення його міцності, продовження терміну служби.

Декор з пінопласту для фасаду

Можна згадати безліч причин, за якими рядовим покупцям варто купувати декоративні елементи з пінопласту.

Фасадні елементи декору пропонуються виробниками в різному колірному діапазоні, до того ж за цілком доступними цінами.

Декор з пінопласту для фасаду

Пінопласт не володіє високою надійністю, механічною стійкістю, довговічністю, але за допомогою сучасних технологій легко можна усунути всі ці дрібні недоліки.

Порада! Фасадний декор з пінополістиролу (пінопласту) без додаткової обробки доречний тільки в місцях, які надійно захищені від дії навколишнього середовища.

Наприклад, можна фасадні елементи з пінопласту використовувати для оформлення карниза, який розташовується під скатом даху. Ця ділянка надійно захищена від попадання вологи, до того ж матеріалу не загрожують механічні пошкодження.

Декор з пінопласту для фасаду

Фасадний декор з пінопласту, виконаний у вигляді арок, обов’язково потрібно обробити, щоб погодні умови не зіпсували його зовнішнього вигляду. Іноді декоративні елементи з пінополістиролу застосовують спільно з іншими матеріалами, які дозволять використовувати прикрасу набагато довше.

Декор з пінопласту для фасаду

Серед модних тенденцій останнього часу відзначимо варіант нестандартного декорування зовнішніх стін будинку.

Читайте:   Домашні фонтани та водоспади

Декор з пінопласту для фасаду

Декор з пінопласту для фасаду має незначну вагу, він простий в обробці, тому матеріал затребуваний у архітекторів. Саме декор з пінопласту дає можливість власникам заміських котеджів втілювати в реальність оригінальні дизайнерські ідеї.

Декор з пінопласту для фасаду

Оригінальні ідеї для декору

Декор з пінопласту для фасаду – спосіб надати будівлі якусь романтичну теплоту.

Декор з пінопласту для фасаду

Порада! Якщо завершити пінопластовим декоративним антаблементом верхню частину житлової споруди, додати до нього декоративні колони, будинок стане справжнім замком.

Такий будинок, оздоблений фігурним декором з полімерного матеріалу, стане предметом вашої гордості перед гостями. Декоративна крихта, нанесена на декор фасаду, зроблена з пінополістиролу, може зробити житло більш оригінальним.

Декор з пінопласту для фасаду

Серед тих архітектурних елементів, які можна виконати з пінопласту, виділимо:

 • молдинги;
 • різьблені карнизи;
 • фрагменти консолі;
 • модильони;
 • оформлення цоколя будинку
  Декор з пінопласту для фасаду

Відмінні характеристики пінопластових декоративних елементів

Декор фасаду будинку пінопластом має деякі відмітні характеристики:

 • доступна ціна виробів;
 • легкість і швидкість монтажу готових виробів;
 • можливість декорування без залучення фахівців;
 • мінімальна вага, не призводить до додаткового навантаження на фундамент будівлі;
 • тривалий експлуатаційний термін служби;
 • відмінні вологовідштовхувальні характеристики;
 • підвищена міцність;
 • екологічність і стійкість до процесів гниття

Монтажні роботи, пов’язані з використанням полімеру, дають можливість здійснювати монтаж в будь-яких кліматичних умовах, незалежно від температурних показників.

Декор з пінопласту для фасаду

Монтаж декору на фасад будинку

При проведенні таких робіт потрібно дотримуватися алгоритм дій. Спочатку потрібно провести підготовчі роботи з поверхнею, на яку буде кріпитися декор. Для цього з поверхні знімають залишки старої штукатурки, прибирають пил, бруд. Озброївшись фасадною штукатуркою, важливо усунути всі внутрішні нерівності.

Декор з пінопласту для фасаду

Порада! При виявленні порожнин, для їх вирівнювання можна скористатися розчином цементу.

Потім позначають ті місця, де будуть кріпитися декоративні фасадні елементи. Якщо деякі елементи вироби будуть виступати на 10-15 сантиметрів, доведеться підсилити конструкцію за допомогою дюбелів, завчасно вбитих у стіни будинку. До початку робіт, пов’язаних з оформленням пенопластового фасаду, професіонали рекомендують перевірити рівність поверхні.

Читайте:   Что такое перегородка из стекла и чем она хороша?

Декор з пінопласту для фасаду

Наступним етапом монтажних робіт буде розведення клею, нанесення його на тильну сторону декоративних фрагментів

При кріпленні їх до стіни знадобиться невелике зусилля, щоб підвищити якість зчеплення клею з оформлюваної поверхнею.

Увага! Дотримуйтеся обережності в роботі з декоративними фрагментами, так як виріб відрізняється крихкістю.

Процес монтажу завершують зароблянням монтажною піною або герметиком зазорів кріплення. Після того, як він повністю висохне, їх можна видалити залишки шпателем.

Декор з пінопласту для фасаду

Далі проводиться якісна ґрунтовка всіх декоративних елементів з допомогою спеціального розчину. На завершальному етапі проводиться забарвлення виготовленого полімерного декору акриловими фарбами згідно дизайнерським проектом. Для збільшення терміну експлуатації виробів, професіонали рекомендують проводити фарбування 2-3 рази.

Нанесення додаткового захисту на фасадний декор обов’язковий етап оздоблювальних робіт. Це захистить готовий виріб від різких перепадів температур, підвищеної вологості.

Декор з пінопласту для фасаду

Особливості виготовлення пенопластового декору

До того полімеру, який виготовляють для фасадної обробки будинків, існують жорсткі вимоги. Матеріалом для виробництва є ПСБ 25ф. У нього є всі найважливіші характеристики і якості для того, щоб застосовувати його в зовнішній обробці стін. Завдяки сучасному автоматичному обладнанню можна випалювати і різати контури, створювати вироби різних розмірів і форм. Для того щоб домогтися надійного захисту створюваного елемента від підвищеної вологості, різких температурних стрибків, листи полімерного матеріалу покривають армуючим складом. Наприклад, можна обробити листову заготовку з полімерного матеріалу мінеральними сумішами, створеними на базі акрилової фарби.

Декор з пінопласту для фасаду

Далі лист відправляється на сушку. Для того щоб полімер не втратив свої технічні та експлуатаційні характеристики, необхідно витримувати певний температурний режим. Як тільки захисний шар підсохне, заготівлю направляють на останній етап виробництва: зачистку і поліровку.

Декор з пінопласту для фасаду

Висновок

У двадцятому столітті люди практично не звертали особливої уваги на зовнішній вигляд своїх дач, вигляд заміських будинків. Серед нечисленних декоративних елементів, які застосовувалися в той час, можна відзначити тільки різьблені наличники.

Читайте:   Вирівнювання стін у квартирі – як все зробити швидко

Декор з пінопласту для фасаду

В даний час ситуація змінилася докорінно, і тепер все більше власників елітної нерухомості вкладають величезні грошові ресурси на зміну зовнішнього вигляду своєї нерухомості. Сучасні технології, які застосовуються у виготовленні полімерного декору з пінопласту, зробили його популярним матеріалом серед пересічних споживачів.

Декор з пінопласту для фасаду

Покупці оцінили незначну вагу виробів з пінопласту, простоту монтажу декору на фасади, відмінні експлуатаційні характеристики пінопласту, прекрасний зовнішній вигляд. Пінопласт в повній мірі відповідає всім вимогам по екологічності і безпеки, тому такий декор не становить загрози для навколишньої природи.

Декор з пінопласту для фасаду

Акрилові фарби, застосовувані для покриття поліпропіленових фасадних виробів, мають різні відтінки, тому власник будинку може підібрати певний відтінок, який буде гармонійно виглядати на тлі обробки стін.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*