Головна / Меблі для дому / Диван-книжка: переваги та недоліки

Диван-книжка: переваги та недоліки

Диван-книжка: переваги та недоліки

Важко уявити інтер’єр сучасного приміщення без дивана. Диван – воістину універсальний вид меблів: він гармонійно вписується в житлові кімнати і суворі офіси, без нього неможливо уявити вестибюлі готелів та зали затишних кафе. Він вносить в інтер’єр будь-якого приміщення затишок і комфорт.

Існує безліч видів диванів. Залежно від механізму складання розрізняють книжки і єврокнижки, дельфіни, акордеони, викатні дивани, дивани з телескопічним механізмом. Кожен з них має ряд переваг і недоліків, які обов’язково потрібно враховувати при виборі цього виду меблів.

Найбільш широкою популярністю користуються дивани з механізмом трансформації типу «книжка». Простий в експлуатації, надійний та зручний диван-книжка протягом багатьох років залишається лідером серед інших видів. В інтернет-магазинах представлений широкий вибір моделей різних розмірів, форм і комплектації на будь-який смак і гаманець.

До достоїнств відносяться наступні характеристики:

  1. Простота в експлуатації. Складання-розкладання дивана легко і зрозуміло.
  2. Довговічність. Механізм розкладання простий і надійний, тому можна розраховувати на тривалий термін експлуатації.
  3. Комфорт і зручність. У розкладеному стані диван має повноцінне рівне і широке місце для сну.
  4. Захист підлоги. За рахунок того, що основа дивана залишається нерухомою, підлогове покриття захищене від подряпин і потертостей.
  5. Доступність. Простота механізму забезпечує невелику вартість виробу при досить високій якості. Серед бюджетних варіантів можна підібрати оригінальну модель, яка прикрасить і пожвавить приміщення.
  6. Різноманітність вибору. Це безперечна перевага дозволяє вибрати диван-книжку, який пасуватиме до стилю практично будь-якого інтер’єру.

Диван-книжка: переваги та недоліки

І все ж ця модель має свої недоліки. Якщо диван стоїть біля стіни, необхідно залишати невелике вільне місце для можливості трансформування. Це не завжди прийнятно, особливо для невеликих приміщень. Плюс до того, тугий механізм розкладання може бути не під силу дитині.

Читайте:   Переваги кухні на замовлення

При виборі необхідно враховувати багато факторів: призначення, стиль, розміри, колірну гаму приміщення, в якому він буде знаходитися. Очевидно, що диван для дитячої буде відрізнятися від дивана для робочого кабінету. І все ж варіант «книжка» стане оптимальним рішенням цієї задачі, адже асортимент моделей настільки великий, що навіть досвідчений користувач зможе знайти виріб собі по душі.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*