Головна / Меблі для дому / Дивани для дітей і підлітків

Дивани для дітей і підлітків

Купуючи меблі для кімнати своєї дитини, батьки часто керуються практичністю і ціновою доступністю. Приклад – дивани для дітей і підлітків. Диван легко стає місцем для прийому гостей, трансформується в ігрову зону або знову переходить до виконання основного призначення, місця для відпочинку.

Зміст статті (Содержание)

Види диванів

За великим рахунком, ці предмети меблів класифікуються наступним чином: кушетка (від трьох до чотирьох років), тахта (від 3 до 5), розкладний кутовий диван, ортопедичний диван (деякі моделі виготовляються за індивідуальними замовленнями) та розкладні дивани (диван-ліжко). Останній варіант – найбільш поширений.

Види диванів для дітей і підлітків

Докладніше про кожний

1. Отже, кушетки для самих маленьких. При купівлі вирішуються відразу кілька задач: річ повинна сподобатися дитині, «вписатися» у відведене для неї місце і бути по можливості розсувною (меблі змінюють не так часто, як автопокришки). Крім того, меблі повинні бути гіпоалергенними, зручними та міцними, адже на цьому ж дивані може зростати ще один член сім’ї.

2. Диван-тахта. Спочатку сидиш, потім кілька рухів, і вже можна лежати. Меблі можуть бути виготовлені у вигляді персонажа мультфільму або серіалу, або мати сходи на «другий поверх» (використовується за прямим призначенням, або як ігрова зона).

3. Ортопедичний диван. Як правило, лежати на такому ліжку не дуже приємно (жорстко), але особливість конструкції обумовлена цільовим призначенням. До того ж, такі меблі доведеться міняти, а незручності конструкції стають більш комфортними, здобуваючи вид ортопедичних матраців і подушок. Великим плюсом ортопедичних меблів є їх міцність і «правильність» – при будь-якому навантаженні в денний час доби за ніч форма хребта буде відкоригована, що позитивно позначиться на поставу дитини в майбутньому.

Види диванів для дітей і підлітків

Окрема тема – виготовлення ортопедичних диванів за індивідуальним замовленням. Зустрічається не так вже часто, в силу дорожнечі виготовлення, зумовленої необхідністю дотримання рекомендацій лікаря-ортопеда.

Читайте:   Переваги кухні на замовлення

4. І, нарешті, найпоширеніший варіант – диван-ліжко. В зібраному вигляді – це диван, в розкладеному – ліжко. Дерев’яне поглиблення внизу використовується для зберігання постільної білизни і предметів, про які дорослим знати не належить (безумовно, батьки про ці предмети знають, але роблять вигляд, що, ні про що не здогадуються).

Поради

Якщо річ придбавається на кілька років, то, швидше за все, це буде розкладний диван з оббивкою спокійного забарвлення. Як правило, хлопцям не подобаються яскраві або нудотні забарвлення, а дівчаткам – темні тони в стилі фільму «Чужі». Однак не завжди в кімнаті, де ночує дівчинка-підліток, можна побачити зефірно-рожеве ліжко з двома подушками певної форми. Дуже часто це розкладний диван зі спинкою (дуже зручно для перегляду кіно), який кількома рухами трансформується в зручне ложе для сну.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*