Головна / Дизайн кімнат / Ванна кімната / Дизайн ванної кімнати з пральною машиною

Дизайн ванної кімнати з пральною машиною

Пральна машина в інтер’єрі ванної кімнати — це дуже практично. Щоб побутовою технікою було зручно користуватися, важливо грамотно розмістити її у ванній, особливо якщо вона малогабаритна. У більшості вітчизняних будинків для ванної кімнати відведено дуже маленький простір або зовсім не відведено. В статі ряд рекомендацій, які допоможуть встановити пральну машину у ванній, не порушивши естетичності і дизайну приміщення.

Як розташувати пральну машину у ванній?

При виборі місця для установки машинки у ванній, обов’язково враховуйте розташування комунікацій, адже техніку необхідно підключити до них. Також машинка не повинна заважати вільно переміщатися по ванній кімнаті. Щоб і техніка в санвузлі була присутня, і всі мешканці були задоволені, перед установкою пральної машинки слід визначити:

  • Тип і розміри ванни. Важливо зрозуміти, доцільно розміщувати пральну машину при наявності габаритної ванни.
  • Скільки місця можна відвести під пральну машину. Якщо площа обмежена, техніку доведеться вбудовуються в меблі. У просторих ванних кімнатах пральну машину не можна прив’язувати до об’єктів інтер’єру. Головне, щоб вона стояла надійно і стійко.
  • Оптимальні габарити машинки (виходячи з площі ванної кімнати). Ідеальний варіант — покупка пральної машинки, за габаритами відповідної конкретної ванній кімнаті. На ринку пропонуються компактні моделі з вельми значним завантаженням, тому підібрати потрібну побутову техніку буде не важко.
  • Схему розташування всіх предметів у ванній кімнаті. Так буде простіше вибрати оптимальне місце для розміщення машинки.

Як поставити пральну машину в маленькій ванній?

Отже, вписати пральну машину в інтер’єр ванної кімнати (в тому числі малогабаритної) можна, розмістивши побутову техніку одним з наступних способів:

Читайте:   Ремонт у ванній від А до Я: етапи робіт і матеріали

Під раковиною

Один з найпоширеніших способів установки пральної машини в маленькій ванній. Сьогодні на ринку пропонуються спеціальні раковини “під пральну машинку”, які оснащені компактним зливом. Якщо у вас звичайна раковина, не рекомендуємо розташовувати під нею пральну машину, оскільки можуть виникнути труднощі з підведенням комунікацій.

Як розташувати пральну машину у ванній?

Поруч з умивальником

Цей варіант підійде при наявності раковини, вбудованої в стільницю. Пральна машина прекрасно поміщається під стільницею, поруч з умивальником. Такий варіант робить експлуатацію машинки максимально зручною. При бажанні можна повісити симпатичну шторку, яка закриє машинку і прикрасить інтер’єр ванної кімнати.

Як розташувати пральну машину у ванній?

Як розташувати пральну машину у ванній?

Щоб зробити дизайн ванної кімнати з пральною машинкою більш оригінальним і стильним, встановіть техніку під кутовою стільницею.

Як розташувати пральну машину у ванній?

В ніші

Якщо у ванній кімнаті є ніша, краще “заховати” пральну машинку в неї. Головне, щоб машинка за своїми габаритами відповідала параметрам ніші. На полицях ніші можна розмістити необхідну для прання хімію, тоді все буде “під рукою”. Істотною перевагою цього варіанту є відповідність загальному дизайну санвузла.

Як розташувати пральну машину у ванній?

Як розташувати пральну машину у ванній?

В кутку замість ванни

Якщо більшу частину простору малогабаритного санвузла займає ванна, розмістити пральну машинку дуже складно, а іноді і зовсім неможливо. З такою проблемою стикаються практично всі власники суміщених санвузлів. Якщо встановити пральну машинку, приміщення стане захаращеним, що позначиться не тільки на його функціональності, але і на дизайні. В такій ванній кімнаті рекомендуємо замінити ванну на душову кабіну. Вільного місця буде цілком достатньо для розміщення пральної машини. До того ж, зі смаком підібрана душова кабіна зробить інтер’єр ванної кімнати більш стильним і сучасним. Цей варіант ідеальний для ванних кімнат, облаштованих у стилі Мегаполіс, Сіті, Модерн або Хай-тек.

Як розташувати пральну машину у ванній?

Як розташувати пральну машину у ванній?

У тумбочці або інших меблях ванної кімнати

Якщо вам хочеться заховати пральну машину, є варіант її розміщення в тумбі, шафі або іншому відповідному об’єкті інтер’єру. У деяких сучасних дизайн-проектах ванних кімнат можна спостерігати вбудовувані пральні машини, які заховані за звичайними або відкатними дверцятами. У цього варіанту є один нюанс: доведеться меблевий гарнітур робити на замовлення, з урахуванням параметрів пральної машини. Радимо вибирати для пральної машинки меблі з дверцятами-слайдерами, оскільки так експлуатація побутової техніки буде більш зручною.

Читайте:   Яке освітлення зробити у ванній кімнаті

Як розташувати пральну машину у ванній?

Як розташувати пральну машину у ванній?

Як розташувати пральну машину у ванній?

Як розташувати пральну машину у ванній?

Незалежно від того, який спосіб розміщення пральної машинки в інтер’єрі маленької ванної кімнати ви вибрали, переконайтеся, що техніка захищена від механічних пошкоджень, а її експлуатація безпечна .

Як бачите, пральну машину є куди поставити навіть в маленькій ванній. Головне з розумом підійти до цього завдання. Сподіваємося, поради знадобляться вам при облаштуванні ванної. Якщо ця стаття вам сподобалася, ставте лайк і репост!One comment

  1. Очень классные идеи!!! Воплотить в жизнь их можно с мебелью для ванной комнаты

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*