Головна / Побутова техніка для дому / Як вибрати кухонний комбайн для дому – поради для розумної господині

Як вибрати кухонний комбайн для дому – поради для розумної господині

Безсумнівно, жодна господиня не відмовиться мати таку досконалу й зручну машину, як кухонний комбайн. Так, вона в багатьох випадках полегшує ведення домашнього господарства, економить час і сили. Але ось яку саме модель вибрати для вашого будинку, питання далеко не таке просте, як може здатися.

Перш ніж йти в магазин, необхідно дещо передбачити і врахувати. Інакше потім можуть виникнути деякі складності і, як наслідок, невдоволення зробленою покупкою.

Тому потрібно заздалегідь визначитися, де кухонний комбайн буде встановлений. Всі моделі характеризуються різними габаритами, а враховуючи скромні розміри більшості наших кухонь, саме даний показник істотно обмежує вибір комбайна. Звичайно, можна «зберігати» в іншій кімнаті (навіть на лоджії), а на кухню заносити тільки для того, щоб використовувати за призначенням.

кухонний комбайн

Але такий варіант навряд чи влаштує господиню. Крім того, практично всі побутові моделі є переносними. Отже, і вага грає значення. Якщо передбачається, що комбайн буде братися з собою за місто, на дачу, то модель 9 кг мало підходить для перевезення в громадському транспорті. Отже, і підшукувати треба, щось легше.

Вирішити, для яких цілей купується цей пристрій. Практично у всіх сучасних машинах стільки різних функцій, що створюється враження, що це не кухонний агрегат, а «чарівна паличка». Але, по-перше, які з її можливостей дійсно потрібні саме нам? Наприклад, так вже ми не можемо обійтися без майонезу власного приготування і взагалі, чи ми збираємося цим займатися?

Як вибрати кухонний комбайнПо-друге, в будь-якому будинку багато різної кухонного «техніки» – м’ясорубки, блендери тощо. Чи варто купувати, причому за солідні гроші, пристрій, яке дублює функції вже наявних? Який сенс переплачувати за те, що, в принципі, в будинку вже є?

Читайте:   Необхідний ремонт пральної машини? Краще звернутися в сервіс

Тільки розібравшись з цими питаннями і визначивши для себе «золоту середину», і слід прицінюватися до моделей, виставлених в точках продажу. До речі, такий дбайливий підхід значно спростить вибір кухонного комбайна і заощадить багато часу і нервів, до речі, теж. Розглядати всі особливості не варто, так як виробники постійно намагаються нас здивувати новими «наворотами». На що здатна ця машина, нескладно дізнатися за її паспортом (інструкції, описом). Але деякі моменти потребують уточнення.

Потужність

Якщо комбайн не буде використовуватися в якості м’ясорубки, то для різання овочів, збивання мусів, вичавлювання фруктів на соки тощо досить і 0,5 кВт. А ось для замішування тіста, обробки м’яса цього явно мало. В такому випадку слід вибирати вироби з потужністю не менше 1 кВт.

Кількість швидкостей

Для приготування «чого-небудь» застосовується своя технологія. Чим більше швидкісний діапазон, тим більше можливостей у машини. Як правило, від 4 до 14. Але чи всі режими дійсно знадобляться? До багатьох виробів додаються рекомендації з рецептами. Досить з ними уважно ознайомитися, щоб зрозуміти, які страви готувати не передбачається, і які швидкості, отже, абсолютно будуть не потрібні.

Як вибрати кухонний комбайн

Ємність

Розмір чаші повинен відповідати об’єму завантаження, а це залежить головним чином від складу сім’ї. На це і слід орієнтуватися. Інша справа – з якого матеріалу вона виготовлена. Пластмаса коштує дешевше, але вона не «любить» перегріву і починає деформуватися. Крім того, її легко подряпати. Скляна чаша і міцніше, і легше миється. Але у неї є «мінус» – значна вага.

Якщо комбайн буде використовуватися і в ролі м’ясорубки, то варто зупинити вибір на посуді з металу. Вона хоч і дорожче, але надійніше у всіх відносинах. Єдиний недолік – сталевий посуд потребує більш якісного обслуговування.
Читайте:   Какие моменты нужно учитывать при выборе кондиционера для дома?

Ніж

Як вибрати кухонний комбайн для домуВін може подрібнювати тільки овочі і фрукти. Якщо машину передбачається використовувати і як м’ясорубку, то в її комплекті повинна бути спеціальна насадка – шнек, так як одним ножем з м’яса вийде зробити хіба що паштет.

Ну а все інше – на розсуд покупця. Потрібно тільки уважно читати паспорт виробу.

Залишається додати, що найбільш популярними є моделі таких марок, як «Philips», «Moulinex», «Bosch», «Kenwood». Але занадто простими їх не назвеш, а великий попит – це якась данина моді. Тому, перш ніж платити за «супер-машину», треба добре подумати, а чи справді ви будете використовувати всі функції, що в ній є.

Корисна порада

Кожному зрозуміло, що чим більше у комбайна функцій і пристосувань, тим вище його вартість. Але ось чи є можливість придбання окремих комплектуючих до даної моделі? Може бути, набагато доцільніше придбати більш простий і дешевий агрегат, але з прицілом на перспективу? Якщо якась насадка і знадобиться надалі, питання вирішиться просто – пішов і купив як штучний товар.

 


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*