Головна / Інструменти для будівництва і ремонту / Як зробити культиватор з бензопили

Як зробити культиватор з бензопили

Тим, у кого у володінні є земельні ділянки, не з чуток відомо скільки сил і часу забирає обробка цієї самої землі. Якщо ви під час роботи використовуєте сапку, граблі і лопату – це звичайно дуже добре, і Вам навіть буде трохи простіше працювати. Але якщо мова йде про великі території, де потрібні дуже великі фізичні витрати – підручний городній інвентар вам мало чим допоможе.

Хвала людям, які роблять процес прогресу можливим, і, завдяки яким він успішно розвивається і не стоїть на місці. Саме завдяки всьому раніше сказаному, і було винайдено такий пристрій як мотоблок, культиватор для грунту, який істотно полегшить ваше життя.

Види культиваторів

Така техніка існує в різних моделях:

• лаповий;
• дисковий;
• фрезерний;
• ротаційний.

Практично у всіх цих пристроїв один принцип роботи, який полягає у запуску спеціальної механічної частини, яка в свою чергу приводить у стан руху пристрій, розпушують грунт.

Як зробити культиватор з бензопили

Класифікація техніки залежить від того, для чого вона призначена. Наприклад, сюди відносять: потужність двигуна, відмінність розміру, обширність роботи і функціонування.

Виходячи з цих критеріїв, культиватори бувають:

• важкі;
• середньо важкі;
• легкі.

Тобто, якщо ваша земельна ділянка має порівняно невеликі розміри і м’який ґрунт – вам прекрасно підійде легкий варіант такої техніки. Як правило, легкі культиватори купують для теплиць і клумб. Якщо мова йде про глинистий грунт, то тут вам не обійтися без середньо важкого культиватора. Важкі ж пристрої є універсальними і ними можна користуватися на будь-якому грунті.

За способом функціонування культиватори бувають:

• бензиновий;
• з електричним приводом;
• ручний.

Читайте:   Як заточити ланцюг бензопили своїми руками?

Ми зосередимося на бензинових. В цілях економії коштів, їх можна виготовити власноруч.

Культиватор з бензопили своїми руками

У тих людей, які мають «руки з правильного місця» в голові виникають все нові і нові ідеї, як застосовувати бензопили, і вони успішно втілюють їх у життя. Зараз же ми ознайомимося з тим, як зробити з такої бензопили культиватор. У автора статті була в ужитку старенька бензопила, і щоб та не валялася без діла, він вирішив змайструвати з неї мотоблок фрезу для обробки свого городу.

Отже, давайте детальніше розглянемо конструкцію цього саморобного пристрою. Культиватор складається з декількох частин:
1. Є в нього переднє направляюче колесо.
2. Також є саморобні фрези. Вони проводяться в рух завдяки двигуну бензопили через редуктори.

Як зробити культиватор з бензопили

Редуктори були взяті від болгарок. Завдяки їм знижуються оберти двигуна. Далі крутний момент передається від двигуна на редуктори, а потім засобом ланцюгової передачі безпосередньо на фрези.

Як зробити культиватор з бензопили

Коли робота буде завершена, останнє, що треба зробити – протестувати готовий культиватор. Великий плюс вже готового пристрою – невибагливість до масел і палива. Ще одна значуща перевага полягає в автономності агрегату. Тобто на відміну від електро культиватора, експлуатувати такий культиватор можна в будь-який час і в будь-якому місці.

Як зробити культиватор з бензопили

Як зробити культиватор з бензопили

Ось це і є те оригінальне рішення, яке прийшло в голову умільцю. Він втілив його в життя і вийшов дуже хороший і потрібний культиватор з простої бензопили, за допомогою якого можна проводити обробку городу.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*