Головна / Стеля / Натяжні стелі: якими перевагами і недоліками вони володіють?

Натяжні стелі: якими перевагами і недоліками вони володіють?

Основні переваги натяжних стель

Обробка стель вважається найбільш трудомістким видом оздоблювальних робіт. Найшвидше, легке і безкліпотне рішення – монтаж натяжних стель. Навіть найпростіший варіант буде виглядати естетично за рахунок своєї абсолютно рівної і гладкої поверхні.

Якщо врахувати, що дизайн натяжних стель може бути самим різним, включаючи фотодрук та художній розпис, то стає зрозуміло, що гідну конкуренцію йому не зможе скласти ні один матеріал. В статті розповімо про натяжні стелі, а конткретно про їх переваги, щоб розвіяти будь-які сумніви в доцільності встановлення таких конструкцій.

Основні переваги натяжних стель

Підготовчих заходів проводити не доведеться, якщо немає значних забруднень і штукатурки, що відшаровується. Всі інші огріхи поверхні не страшні; вирівнювати, грунтувати і штукатурити її не потрібно.

  1. Полотна екологічно безпечні, не горючі і не притягують пил, що дозволяє натягувати їх навіть в дитячих кімнатах.
  2. Під ідеально рівною поверхнею можна заховати всі комунікації.
  3. Легка і швидка установка таких стель не супроводжується утворенням будь-якого будівельного сміття та ризиком забруднити і пошкодити обстановку. Може проводитися в будь-який зручний для господарів час, не порушуючи звичайного укладу життя.
  4. Такі стелі відрізняються довговічністю – від 15 років до декількох десятків.
    переваги натяжних стель

    Натяжна стеля в спальні

  5. При установці натяжних стель в новобудовах вони не деформуються в процесі усадки будинку.
  6. Дають масу можливостей в плані дизайну, так як вибір фактур, кольорів і виду декору необмежений.

Не можна не відзначити здатність натяжного полотна з ПВХ утримувати воду, якщо у сусідів зверху трапилася аварія. Після її зливу полотно завжди приймає первісний вигляд.

Яке полотно краще: плівкове або тканинне?

Тільки плівкове полотно з ПВХ зможе витримати вагу води при протікання зверху (до 100 л на м2) і зберегти свої властивості. Цей матеріал можна зшивати, що важливо для просторих приміщень. У нього найширші дизайнерські можливості, а ціна нижче, ніж у тканинних стель.

Читайте:   Підвісна стеля із гіпсокартону: плюси та мінуси

Спосіб установки тільки з тепловою гарматою, тому для неопалюваних приміщень вони не підходять. І якщо в будинку кішки, велика ймовірність прорвати полотно кігтями, втім, як і іншим гострим предметом.

Натяжна стеля в ванній кімнаті

Натяжна стеля в ванній кімнаті

У тканинних стель теж є плюси і мінуси. Тканина, хоч і штучного походження, виглядає набагато затишніше. Завдяки пористій структурі вона «дихає». Зшивати її не можна, але ширина полотна доходить до 5 м, що зазвичай достатньо і для великої кімнати.

Головний плюс – відмінна переносимість низьких температур, що розширює сферу застосування; і теплова гармата для монтажу не потрібна. Мінуси: від потопу не врятує, можливості вибору кольорів і фактур обмежені, обійдуться набагато дорожче ПВХ.

Натяжні стелі мають і додаткові властивості, наприклад, вони бактерицидні в результаті просочення відповідними розчинами чи можна натягнути акустичне полотно з високим звукопоглинанням. Що стосується появи на стелі цвілі, то натяжним стелям, хоч плівковим, хоч з тканини, ця напасть не загрожує, тому їх можна сміливо натягувати і в умовах підвищеної вологості.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*