Головна / Будівлі на ділянці / Як зробити піч надворі

Як зробити піч надворі

У себе на дачі із залишків цегли склав піч-барбекю. Вийшла відмінна прикраса ділянки і дуже зручний осередок для приготування різних страв. Таку конструкцію можна побудувати, не маючи спеціальних навичок муляра або пічника. Копаємо, заливаємо …

За бажаного розміру грубки викопав котлован під фундамент глибиною 15 см і забетонував його, використовуючи зварену кладочну сітку для армування (1). Після повного схоплювання бетону уклав на плиту перший ряд цегли, попередньо виклавши два шари руберойду для гідроізоляції. Потім ще шість рядів, контролюючи рівнем. Виготовив форми потрібного розміру для плит печі (2) і стільниці (3) і залив розчином. Готові плити встановив на викладений каркас.

… І викладаємо

На плити виклав ще шість рядів цегли – вийшла топка і огорожа стільниці (12).

Плиту-підставу димоходу (4), виготовлену як і попередні плити, встановив на топку. Спорудивши з дощок опалубку потрібної форми, забетонував димохід в три етапи: спочатку конусну частину (5), потім вертикальну (6) з окантовкою (7). Вгорі встановив вигнуту під прямим кутом оцинковану трубу (8).

В топку вмонтував колосникові грати (9), поверх неї – два прутка (10) для укладання шампурів.

На верхню частину стін огорожі стільниці знаніс шар цементного розчину зі скосом назовні. Облицював черепицею (можна металопрофілем) (11). Поверхню стільниці обробив керамічною плиткою.

Вийшла зручна і практична піч з відсіком для дров (13), обробним столиком і жаровнею для приготування їжі.

Важливо! Для кладки топки використовував вогнетривку цеглу.

Як зробити піч надворі


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*