Головна / Меблі для дому / Як зробити стелажі своїми руками

Як зробити стелажі своїми руками

Добре, коли заходиш в гараж, а там все по поличках, кожен інструмент або болтик на своєму місці – душа радіє. У мене було все на підлозі, все якось руки не доходили, хоча було ой як незручно. Ну всьому є межа, набрид цей бардак вирішив до задньої стінки гаража (він у мене стандартний кооперативний 3,6 × 5м) поставити стелажі, щоб хоч якось прибрати і все довести до розуму. Об’їздив багато магазинів в пошуках стелажів, але всі вони якісь неміцні, тонкі, хисткі з вартістю явно невідповідною якістю. Звичайно знайшов і добротні, промислові стелажі, але вони не те що дорогі, а дуже просто дорогі, та й під мій стандартний гараж вони великі. Тут довго думати не довелося вирішив своїми руками зробити стелажі в гараж.Трохи забіжу наперед, вийшло все просто чудово. Ну а тепер опишу хід роботи в порядку черги.

Як я вже писав гараж у мене стандартних розмірів шириною 3,6 м. Саме від цих розмірів я і відштовхувався. Розміри стелажа у мене ось такі: 3 м ширина (що б при потребі його можна було легко зібрати або розгорнути), 1,7 м-висота, глибина рами 35см, попереду полки виступають на 0,5 см, а ззаду 1,5 см (завдяки цьому полички щільно прилягають до задньої стінки, і ніяка деталь не впаде і не загубиться за стелажем.

З розмірами визначилися, тепер потрібно було обдумати з чого ж ми ці полички будемо робити, хотілося звичайно, щоб було “і дешево і сердито”. Іншими словами, міцними, надійними і доступним по кишені.

Щоб зробити стелажі в гараж своїми руками нам знадобляться:

  • металева квадратна труба розміром 17 × 17 × 2 мм і довжиною 36м (нам потрібно буде її розрізати на 6 шматків по 6 м);
  • Пара шпильок з різьбленням М6 2м;
  • 50 Шт. гайок М6;
  • Пара листів фанери 155 × 155 × 10 мм (для нашої мети фанеру можна використовувати не найкращу, а якусь дешеву).
Читайте:   Кожаный диван: выгодные стороны такой покупки

Креслення, за якими я своїми руками робив стелаж.

Як зробити стелажі своїми руками

Електролобзиком розпилюємо фанеру на шматки з потрібними розмірами (добре те що відходів фанери практично не залишилося, розпиляли практично всі в притул).

Так як у мене немає електрозварки довелося зварювати всю конструкцію в гаражі самому, тому сам Бог велів робити її розбірною щоб її легко було транспортувати і швидко зібрати.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*